Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Prostřeno: Tento týden vás čeká pětice luxusních exemplářů, kteří předvádí gastronomický terorismus!

Zdroj: Reprofoto FTV Prima
+ Další fotografie
Dnes nám v televizi startuje nová pěticípá skvadra kulinářských velikánů, kteří se neštítí rajskou polévku dochutit tekutým betonem a pro které je pochutnání sprosté slovo. Opět samozřejmě nebudeme ochuzeni o intelektuální stolové debaty typu "Ty seš kráva!" - "Ne, to ty seš kráva!", u kterých se každý filozofický velikán s inteligencí přehnojené pokojové rostliny rozechvěje blahem a jen stěží bude odolávat tendencím si konečně dostudovat slabikář až do konce. Aktuální pětici ztvární exempláře vskutku impozantní, a proto si je pojďme směle všechny představit.

V pondělí nás přivítá mladá slečna Veronika, která se sice bude tvářit naprosto nezúčastněně, protože do Prostřeno se přeci přihlásila jen proto, aby ve svém okolí mohla šířit moudrou osvětu a všem ženám sdělit, že ony nejsou jenom stroje na vaření, ale že občas umí taky vyprat a vyžehlit, nicméně její snahu o lepší vesmír naprosto doku*ví otylá paní druhá Veronika, která bude každou svoji ultravtipnou hlášku srovnatelnou s třeskutými humory mentálně slabších pacientů psychiatrického ústavu Dobřany sabotovat vlastním dusivým smíchem, takže se budou hosté kromě divného jídla potýkat i s divnou atmosférou.

V úterý nám své dovednosti předvede druhá paní Veronika s intelektuální výbavou pásového oparu, která by správně neuvařila ani hovno podle Jirky Babici, natož vodu na čaj, a pokusí se nám přiblížit svá kouzla z oblasti kreativní gastronomie zahrnující papírovou ruličku a banány z Lidlu. Jinak si totiž nelze racionálně vysvětlit, proč by se zrovna tato špatně vyvinutá entita, dle hrubého odhadu pracující jako nevyučená sekretářka v továrně na výrobu toaletního papíru, snažila mermomocí ztrapnit před celým národem tím, že o sobě bude velkohubě tvrdit, že neumí vařit, přičemž se přihlásila do pořadu... O vaření.

Středu zabere černovlasá Barbora, která se bude potýkat s chlupatými vepřovými jazyky, které zapomněla před povařením důkladně depilovat, takže se setká s ostrou a zejména nevídaně oduševnělou kritikou svých spolustolovníků, z jejíž sofistikovanosti by závistí zrudl každý druhý člen Mensy. Barbora tedy nedostane dostatečný prostor zazářit se svojí neoddiskutovatelně gurmánskou polévkou z domácích zvratků, přechytřelými hláškami a zábavou à la zapalování prdů, což je skutečně smutné, protože spoustu diváků tím ochudí o zoufalé tendence dobrovolně podstoupit lobotomii pomocí vidličky a záchodové štětky.

Čtvrtku bude kralovat další žena - Jitka, doposud naprosto nevýrazná mimoňka, avšak neustále se chichotající hysterické mentolce Veronice, o které již netřeba psát, že je druhá, neboť ta by byla druhá i v soutěži dementů, které by se účastnila sama, protože na takovou dementní soutěž by nikdo nepřišel. Paní Jitka je sympatická mladá mumie, která si jako nenechá nic líbit a všem naplno řekne, co si o nich myslí! A to je moc dobře, protože bude mít možnost se přiřadit ke svým mentálně srovnatelným leghornkám z řad jednobuněčných kvasinek, a tak konečně parádně pokecá.

A tuto svatou čtveřici, jejíž intelektuální výrony by nebyl schopen pobrat ani autistický výkladový slovník, zakončí tichý a nesmělý pan Miroslav. Ten se očividně nechce mezi těmito doktorkami věd zbytečně trápit, proto pokaždé nahodí nepřítomný výraz, mozek přepne z polohy On do polohy Off, což mu nedá moc práce, neboť takto činí každý den po probuzení, a chvílemi tak vypadá, že je sjetý jak hasičská tyč homosexuálního záchranného sboru v Teplicích.

Nelze ani na sekundu pochybovat o potenciálu této hvězdné pětice, jejíž duchaplné konverzace, na které se můžeme těšit v následujících dnech, si budou děti ze zvláštních škol citovat po celé generace. Situaci z tohoto gastronomického terorismu, podle kterého si kdekterá mamča z mimibazaru nadšeně uvaří nedělní genocidu, pro vás budeme i nadále sledovat!

Související články

Další články