Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Prostřeno s maminkou za zády: Úplně trapná, vařit neumí a všude špína, šklebí se diváci

Celá sestava příštího týdne v Prostřenu.
Zdroj: Se souhlasem TV Prima
+ Dalších 6 fotografií
kritika

Pondělní menu v Prostřenu si vzal na starost Ondřej Krš (21). Nebo spíše jeho maminka. Ta mu totiž během vaření stála za zády celou dobu a kontrolovala, co a jak její syn dělá. Šok to byl i pro soutěžící, kteří za to Ondřejovi strhávali body. A nejen za to. Hostům se nelíbilo neuklizené prostředí, ani jim nechutnalo jídlo. První večer v Prostřenu se tedy moc nevydařil. A tak to vidí i diváci, kteří nevěřili svým očím. 

Ondřej Krš v Prostřenu díru do světa neudělal. Alespoň takový názor zastávají diváci i ostatní soutěžící. Ondřej si sice připravil obstojné menu, které se skládalo z buřtových rohlíčků, kuřecího vývaru, špaget carbonara či „maminčiných muffinů“, ale chuťově to podle hostů na deset bodů rozhodně nebylo. A nejen to.

Maminka byla pěkný ras

Soutěžící se dokonce poznali s Ondřejovou maminkou a kamarádem, kteří v bytě zůstali, aby Ondru podpořili. Maminka Ondrovi po celou dobu stála v kuchyni za zády a všechno kontrolovala. Dokonce i délku cibule. Když šli hosté šmejdit po bytě, tak je překvapila další věc v podobě jeho kamaráda, který seděl vedle v pokoji. Ten ho prý do pořadu přihlásil. Navíc v bytě nebylo moc uklizeno, což se ostatním samozřejmě nelíbilo a necítili se u hostitele dobře.

Kámen úrazu pak nastal, když Ondřej servíroval své špagety carbonara. Měl na ně totiž recept od svého kamaráda, který do nich přidává tavený sýr. „Sýrová omáčka dobrý, ale že tam přidal mazací sýr, tak to jsem se teda zděsila,“ řekla jedna z účastnic pořadu.

Reakce diváků

A zdá se, že se výkon Ondřeje Krše nelíbil ani divákům. Ti ale více řešili na sociálních sítích jeho maminku. No, za mě 5 bodů. A návštěvu logopeda, mele, že mu chvílemi není rozumět. Ty dva bych vyhnala z bytu, nemají tam co dělat, ani ta kočka na sedačce,“ napsala Andrea. Tak matka s kámošem mu vůbec nepomohli, spíše mu to ubralo na bodování. Matka úplně trapná,“ tvrdí Eva. Nejhorší byla ta jeho máma. Vařit neumí. Radit nemůže. Ani ty skleničky neumyla. Špína,“ okomentoval další divák. Já bych dal jeho mamince 10 bodů,“ tvrdí fanoušek pořadu.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy