Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Prostřeno ovládne moderátor Michal Kavalčík. Budou jeho vtipy vůbec k smíchu?

Prostřeno ovládne moderátor Michal Kavalčík
Zdroj: Divadlo Broadway
Otravný kamarád

Tento týden čeká diváky podle informací TV Prima další „speciální“ Prostřeno. Tentokrát budou mezi sebou měřit své kulinářské síly moderátoři slavných rádií, kteří si k vaření  dokonce pozvou pomocníky. Někteří z nich to pojmou vážně jako ukázku toho, že i umělci umí vařit, jiní si z celé show budou pouze střílet. Nejvíc bude všem přítomným zatápět moderátor Radia Kiss 98 Michal Kavalčík (46), jehož vtípky polezou účastníkům pěkně na nervy. 


Plané hrozby?

V pondělí se k plotně v domě u své maminky postavil Daniel Ferenc z Radia Spin. Ovšem jeho pět minut slávy mu sebral Michal Kavalčík. Ten dorazil s obřím balonkem ve tvaru třpytivého jednorožce a všude rozházel konfety. „Máma mě zabije kvůli tobě,“ poznamená k moderátorově řádění Daniel. V soukromí sešle Ferenc na účet Kavalčíka hrozby: „Já toho člověka nenávidím. Opravdu nenávidím. Vyhodit to prej nemůžu, takže mu asi naflušu do jídla jenom. Taková osobní pomsta,“ mne si ruce moderátor Spinu.

Plné zuby Kavalčíka

V úterý bude připravovat menu pro hosty sám Michal Kavalčík. Moderátor Kiss své protihráče pozve na hausbót, kde bude jídlo servírovat. Ostatní účastníci za tím ale samozřejmě ucítí nějakou lotrovinu. Vařil opravdu Michal, nebo mu někdo s přípravou pomohl? Středa bude patřit Vladimíru Vlachovi z Country radia. Tentokrát se večera k úlevě všech Kavalčík nezúčastní, ale pošle za sebe svou kamarádku z rádia Vendy Fialovou, což ostatní soutěžící označí za megatrapné. Ve čtvrtek vaří Petr Vejvoda z Radia Beat. A kdo jiný bude opět dělat problémy než Michal. Jídlo, které mu nebude chutnat, vrátí zpět, netuší ale, že v zákulisí vařil slavný šéfkuchař a Petrův kamarád Zdeněk Pohlreich. V pátek se vaří u Kláry Šedové ze Signál rádia. A vaří skvěle. Hosté si budou pochutnávat, ovšem bramborový salát jim bude připomínat vaječnou pomazánku. Ryba bude s kostičkami, zábava skvělá, ale co Kavalčík? Vyvede zase nějakou lotrovinu?


Související články

Další články