Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Prostřeno! bez jediného muže: Dámy budou u jídla řešit váhu, věk partnerů i netradiční předehru

Prostřeno! bez jediného muže: Dámy budou u jídla řešit váhu, věk partnerů i netradiční předehru
Zdroj: FTV Prima
+ Další 2 fotografie
dámská jízda
V oblíbeném kulinářském pořadu Prostřeno! se divákům představí dámy z Ústeckého kraje, které mají již dostatečně navařeno, takže do boje o výhru vstupují se zkušenostmi i nadšením. Které z nich se bude dařit a nebude v téhle partičce chybět muž, který by urovnával v kuchyni vznikající spory? Emoce, chutě, intriky a hovory o tématech, která chlapi nevyhledávají.

V pondělí v kulinářské soutěži Prostřeno! předvede, co v kuchyni dovede, studentka Tereza. Hosté jí pochválí paštiku a přiznají se, že ji moc nejedí. S úkolem týdne ale Terezka pořádně vyběhne. Má připravit cokoliv z dýně a ona ji použije jako dekoraci. Jak to budou její soupeřky hodnotit?

V úterý bude vařit zdravotní sestřička Pavlína. Ta už v pondělí varovala, že je žlučníkářka a že tedy nesní jen tak něco. Její menu je ale hutné, tučné, smažené. A ostatní začínají větřit zradu. Opravdu může tak, jak jim servíruje, jíst jídla nemocný člověk, nebo je to taktika? A co teprve chleboráčky. Tedy smažené chlebové placky. Opravdu by si je dietář dal?

Ve středu vaří maminka na mateřské dovolené Diana. A kromě jiného si pro své hosty jako zábavu připraví operu zpívanou na balkoně. Uspěje s tímto nápadem? Dámy navíc během šmejdění zjistí, že Diana byla mnohem štíhlejší. A začne se řešit váha. Dianina. A té se to dotkne, i když se snaží nedávat na sobě nic najevo.

Ve čtvrtek vaří maminka Katka. A řeší se věk partnerů. Je lepší mít doma mladšího, staršího, s bříškem, nebo bez? Tento díl bude nejen sondou do kuchyně, ale také do duše ženy. Kromě toho hostitelka Katka prohlásí, že jsou jako parta zaprdlé. A hosté začnou hledat důvod, proč tomu tak je. Kde je důvod? A komu to vadí?

Páteční hostitelka má saunu v ložnici. Komu se to líbí a kdo Zuzaně závidí? A slouží sauna jako prostředek pro předehru? U Zuzanina stolu dojde také na hodnocení úkolu týdne. Kdo se přizná, že nesplnil a odhalily to dámy? Zuzana je přesvědčená, že její úkol týdne je nejlepší, budou mít ale stejný názor i hodnotící dámy? Nebo ne? To se dozvíte u pátečních pokliček. Během týdne pak to, že ani veskrze dámská parta nemusí být nudná. Právě naopak.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy