Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Monika Absolonová

Nejnovější kauzy

Prostorově náročná zpěvačka Lizzo: Na Lakers vytasila obří pozadí před zraky dětí

Zdroj: instagram
+ Dalších 18 fotografií
Překvapení
Pokud jste nikdy neslyšeli jméno Lizzo, rádi vám ho osvětlíme. Lizzo je zpěvačka, která se za posledních pár let vyšplhala na nejvyšší hudební příčky. Jenže zpěv není to jediné, čím zaujala. Má velmi kontroverzní styl a někdy to zkrátka přežene. Vystavuje své plné křivky, kde se dá a pak se diví, že ji někdo kritizuje.

Rodačka z Michiganu Melissa Vivianne Jefferson (31) vystupuje pod pseudonymem Lizzo Je talentovanou umělkyní, kromě klasického zpěvu se věnuje rapu a také je textařkou.

Úspěšná kariéra

Během uplynulých let se lidem dostala hodně do povědomí, a to nejen díky kariérním úspěchům, ale i díky své extravaganci, kterou se nestydí prodat i přes svůj poněkud větší objem. Lizzo se daří umisťovat na nejvyšších příčkách hudebních žebříčků a zaplňuje tak podstatné místo v hudebním průmyslu. Letos získala mainstreamový úspěch se svým albem Cuz I Love You, které se umístilo na 4. místě žebříčku Billboard 200.

Hudební tvorbu Lizzo můžeme kromě rádií slýchat i ve filmech. Její největší hit Good as Hell zazněl například v geniální komedii Jsem božská, kde hlavní roli ztvárnila Amy Schumer

Extravagantní styl a faux pas na Lakers

Jenže zpěv není jedinou skutečností, díky které Lizzo všichni znají. Má opravdu vytříbený styl a někdy jsou její outfity doslova přehnané. Obzvlášť když vezmeme v potaz, že Lizzo není žádná twiggy. To se ale dá opomenout, i když kapka cudnosti by jí neuškodila. Ovšem jedno se jí musí nechat, Lizzo rozhodně nepostrádá kuráž ani odvahu a i to si zaslouží pochvalu.

Nyní všechny opravdu šokovala během zápasu Lakers. Když zrovna nevynese nejmenší kabelku na světě (foto naleznete v galerii), jak tomu bylo při předávání cen AMA, tak na všechny vytasí svůj zadek, který tedy není úplně nejdrobnější a začne twerkovat.

Lizzo oblékla černé šaty nad kolena. Zepředu vypadaly jako normální oděv. Ale poté, co se korpulentní dáma otočila a začala twerkovat, všem zůstal rozum stát. Šaty měly zezadu díru, ve které byla vidět celá její obří zadnice.

Tenhle čin ihned rozpoutal ohnivé reakce fanoušků. "Nejde o to, že by Lizzo byla tlustá, twerkovala nebo byla nenáviděna. Jde o to, že hledá pozornost, kde se dá. Do areny, kde jsou rodiny s dětmi, si nakráčí v naprosto nevhodném oblečení," napsal jeden z diváků na Twitteru.

Jiní ji zase obhajují. Tvrdí, že kritika přichází v takové míře jen proto, že je Lizzo tlustá. Ostatním kontroverzním celebritám se prý takové kritiky nedostává. To ale není pravda. Lizzo si zkrátka vybrala cestu takovou, kdy se snaží být odlišná od ostatních a musí prostě počítat s tím, že ne všem se to bude líbit.

Ve fotogalerii se můžete podívat na pár bizarních outfitů Lizzo a také na její obří pozadí. Sedmá fotografie vás dostane do kolen. Dejte nám vědět do komentářů, co si o jejím stylu myslíte vy.

Související články

Další články