Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Prostitutka Věra z Výměny v jednom kole: Nabízela tělo hříchů bez ochrany i na Nový rok

+ Dalších 15 fotografií
EXKLUZIVNĚ
Před dvěma lety televize Nova odvysílala hodně kontroverzní díl Výměny manželek. Diváky zaujala především paní Věra. Ta si na živobytí vydělávala prostitucí. Před pár měsíci eXtra.cz prozradila, že začala pracovat, je v rozvodovém řízení a své klientele se nabízí už jen ze zábavy. Ale prý s nejstarším řemeslem brzy skončí. Jak se ale ukázalo, své bohaté zkušenosti rozdávala i přes svátky...

Odsoudit paní Věru by bylo velmi jednoduché. Vystoupila ve Výměně manželek a nyní ji poznává celé Česko. V okolí Milovic ji znají také jako prostitutku. Vydělávala si prý sexem, aby uživila rodinu, protože její manžel nemaká a je alkoholik.

„Rozvádím se, normálně pracuji jako prodavačka a žiji normálně. Na portály, kde jsem se nabízela, už nechodím. Když si ale nějaký klient z minulosti napíše, službu mu poskytnu,“ řekla eXtra.cz před více než půl rokem Věra.

Jenže teď se ukázalo, že se opět rozdává všem, kteří touží po jejím těle. Na portál, kde ženy nabízejí své služby, se vrátila a pracovala i o silvestrovské noci Podle všeho se musí ale Věra mít v současnosti dobře. Nejenže si muži na jejím profilu její služby nemohou vynachválit, ale s příjmem, který si vydělá jako prodavačka, se musí mít lidově řečeno jako prase v žitě. "Kolik si vydělám v práci? Stejně jako za sexuální služby,“ upřesnila Věra, která je podle jejích klientů pořádná dračice.

Na reportáž, jak jsme s Věrou natáčeli, když jsme si ji chtěli koupit, se podívejte ve videu.

Související články

Další články