Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Prostitutka Věra z Výměny už je slušná žena! Rozvádí se, pracuje a už jen občas podrží

+ Dalších 16 fotografií
Před více než půl rokem televize Nova odvysílala hodně kontroverzní díl Výměny manželek. Diváky zaujala především paní Věra. Ta si v té době vydělávala na živobytí prostitucí. Natočili jsme s ní video, ale čtenáře zajímaly i ceny za její služby. Ještě před 14 dny si za celou noc řekla 3 tisíce korun. Teď přišla velká změna. Oslovili jsme ji a Věra nám svěřila, že se rozvádí, pracuje a jen občas si s klienty užije... Prý pro radost.

Odsoudit paní Věru by bylo velmi jednoduché. Vystoupila ve Výměně manželek a nyní ji poznává celé Česko. V okolí Milovic ji znají také jako prostitutku. Vydělávala prý sexem, aby uživila rodinu, protože její manžel nemaká a je alkoholik. Teď se vše změnilo.

„Rozvádím se, normálně pracuji jako prodavačka a žiji normálně. Na portály, kde jsem se nabízela, už nechodím. Když si ale nějaký klient z minulosti napíše, službu mu poskytnu,“ netajila se Věra a nadávala na manžela, se kterým je prý nešťastná. „Rozvádím se, protože nedělá nic jiného, než chlastá. Už mi došla trpělivost,“ pokračovala Věra hodně rozlíceným hlasem.

S erotickými službami chce prý do budoucna seknout nadobro. Sama si tak nejspíš po naší reportáži uvědomila, že je hodně cest, jak uživit rodinu. „Kolik si vydělám? Stejně jako za sexuální služby,“ dodala Věra, která tak přehodnotila svůj život.

Na reportáž, jak jsme s Věrou natáčeli, když jsme si ji chtěli koupit, se podívejte ve videu.

Související články

Další články