Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Prostitutka v Teplicích chtěla za službu víc peněz: Zákazník ji umlátil kamenem

vražda
Krajský soud v Ústí nad Labem se začal ve středu zabývat případem umlácené prostitutky, z brutální vraždy byl obžalován devětadvacetiletý Ukrajinec, který přijel za prací do Teplic. Jeho verze událostí se od obžaloby poněkud liší.

Dne 11. prosince minulého roku potkala šestadvacetiletá prostitutka v Teplicích 29letého Ukrajince Andrije Matsolu. Prý se domluvili, že jí za poskytnutí sexu zaplatí 300 korun. Poté, co došlo k styku, prostitutka chtěla po Matsolovi více peněz, údajně 500, Matsola tolik peněz neměl, a když mu prostitutka vyhrožovala policií, ubil ji kamenem. Podle obžaloby ji ovšem ve 23 hodin v noci jednoduše napadl u ruční myčky, zatáhl ji za billboard, tam ji znásilnil a umlátil ji, když začala křičet, že zavolá policii. Následkem pohmoždění mozku oběť na místě zemřela.

"Obžalovaný, aby nezanechal stopy na místě, poškozenou částečně svlékl, vzal jí i kabelku a všechny věci odnesl na blíže nezjištěné místo, kde je zahodil,“ uvedl podle Deníku.cz státní zástupce Vladimír Jan

Jak konkrétně došlo k té ráně kamenem, Matsola uvádí, že neví. "Byla tam tma. Teď už rozumím, že jsem zabil člověka, neumím to vysvětlit,“ řekl Ukrajinec u soudu. Za zločin znásilnění a vraždy obzvlášť surovým způsobem hrozí muži 15 až 20 let vězení, případně výjimečný trest.

Mohlo by vás zajímat

Další články