Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Prostitutka v důchodu má vzkaz pro všechny klienty: Z toho pánům pěkně klesne nejen sebevědomí!

Chtěla jenom peníze, nic jiného ji nezajímalo.
Tanje Rahm je 35 let a už se odebrala do důchodu. Aspoň do toho pro prostitutky. Místo sexu za peníze začala psát a ve své knize prozrazuje, co zažívala jako prodejná žena. Pánové, možná raději dál ani nečtěte.

„Svými klienty jsem akorát opovrhovala,“ píše Tanja z Dánska ostře. Prostitutkou byla od svých dvaceti let po dobu tří let, ale do práce se netěšila ani jeden den. Mužům chce touhle knihou pěkně zchladit ego a naopak ženám, které pracují v sexuálním průmyslu, pomoci.

„Nikdy jste mě nepřitahovali. Ani jeden. Nezajímalo mě, co jste mi vyprávěli. Vaše výmluvy o manželce, která nemůže mít sex kvůli bolavé pánvi. Ani mě nikdy nezajímaly vaše problémy nebo pracovní úspěchy. Nejvíc jsem si přála, abych to měla co nejdřív za sebou,“ pokračuje Tanja.

„Nejvíc mě obtěžovaly vaše dotazy. Proč vyhledáváte prostitutku, když se pak jako starostliví tátové ptáte, proč taková hezká holka šlape? Šli jste za prostitutkou, nedělejte teď ze sebe zachránce!“

Za tři roky ztratila veškerou důvěru k mužům. Protože i ta nejroztomilejší rodinná idylka byla lež. Před všemi můžete mít masku zamilovaného manžela a pak se tajně vytrácíte za prostitutkou.

„Ženy se prodávají jenom proto, protože mají pocit, že se můžou uspokojit kdykoliv na cizím těle. Chlapi jako vy brání zdravému vztahu mezi mužem a ženou,“ uzavírá naštvaná bývalá prostitutka.

Mohlo by vás zajímat

Další články