Když na herečku Dianu Korbelovou (18) z Ulice prasklo, že si přivydělává jako prostitutka v luxusním privátu na Vinohradech, tak oponovala tím, jak ji sex baví a že má více zákazníků než holka, která tam maká několik let. Ve skutečnosti to ale asi pravda úplně nebude. Víme, na co si její zákazníci stěžují.

Diana alias kněžka lásky Ester se teď těší velké pozornosti zákazníků, kteří by si s ní chtěli zašpásovat za 1 500 Kč na hodinu. Jenže po provalení nebere telefony a webovky jejího privátu už neexistují. A teď se do toho ještě ozývají nespokojení zákazníci.

„Navštívil jsem ji na doporučení, byl jsem ale velmi zklamaný! Žádná aktivita, jen tak ležela jako prkno a čekala, že já ji budu uspokojovat, ale to jsem čekal od ní. Když už se pak něco rozehrálo, tak to bylo v pořádku, ale nic extra,“ stěžoval si jeden muž na erotickém fóru.

A další se jen přidávají. „Když jsem přišel, střídal se tam jeden chlap za druhým. Musel jsem čekat nejméně čtvrt hodiny. Dobrá profesionálka by měla být schopná uznat, že se dostala do situace, kdy není schopná přijmout zákazníka,“ mudruje další zákazník.

Nicméně i přes pár nespokojených zákazníků bude mít jistě Ester „dost práce“. Zmínili se o ní totiž i na známém zahraničním webu.