V Anglii mají slavomanku, která je něco jako naše Eva F., akorát že o Evě F. nepíše Daily Mail. Josie Cunningham (23), která se údajně dříve živila jako glamour modelka (!!!) a naposledy jako prostitutka, si to u veřejnosti pořádně rozházela poté, co se nechala slyšet, že půjde na potrat, protože by jí jinak unikla šance být v reality show Big Brother.

Cunningham si ale nakonec spočítala, že se jí finančně víc vyplatí, když si dítě nechá. Teď se nechává fotit těhotná a snímky prodává draze fotobankám, a dokonce pojala podezření, že bude v její rodné zemi slavnější než modelka Katie Price neboli Jordan, o které teď britská média píší v souvislosti s nevěrou jejího manžela, zatímco Katie čeká dítě.

Podivná dívka plná plastik, z nichž některé jí záhadně proplatila pojišťovna, měla v plánu vydat DVD s jejím porodem, jenže to jí nevyšlo, a tak se rozhodla prodávat vstupenky na samotný porod! Podle Daily Mail si tři lístky, jeden v hodnotě 10 000 liber, rozebrali dva novináři a dva za pět tisíc liber zakoupili jeden novinář a jeden fanoušek. A byly prodány do čtrnácti minut.

Cunningham si svým postojem získala řadu nepřátel, a dokonce jí na Twitteru vyhrožují smrtí.