Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Prostitucí jsem si vydělala 120 000 měsíčně! Dcera předsedy pražské organizace hnutí SPD Vítězslava Nováka promluvila

Michaela promluvila!
Zdroj: Instagram/Facebook
+ Dalších 21 fotografií
Michaela Nováková (22) je dcerou vysoce postaveného Vítězslava Nováka, který je předsedou pražské organizace hnutí Svoboda a přímá demokracie - Tomio Okamura. Podařilo se nám získat její vyjádření, kde popisuje, kolik mužů měla a kolik si vydělala.

Z toho rodiče radost mít nebudou! Michaela Nováková (22) na sociálních sítích otevřeně promluvila o tom, jak vypadalo hříšné léto, kdy se seznamovala s muži přes erotickou seznamku. Ví o tom i její otec Vítězslav Novák, předseda pražské organizace hnutí Svoboda a přímá demokracie – Tomio Okamura?

Michaela řekla o prostituci: „V létě jsem dělala velké prachy přes erotickou seznamku, dělala jsem to kvůli nenávisti k chlapům, potkávala jsem totiž samé dementy. Bavilo mě chlapy využívat, byli ochotni mi dát hodně peněz. Vozili mě v drahých autech, měla jsem asi 20 mužů. A vydělala si tak kolem 120 000 korun.“

Michaela se dále obhajovala tím, že to dnes dělá každá druhá holka a nic na tom není. Poté, co jsme ji nedávno kontaktovali ohledně tohoto přiznání, své tvrzení změnila! Přišla s úplně jiným příběhem, který nedává zcela smysl.

„To o prostituci jsem řekla záměrně! Nikdy jsem to nedělala, pouze jsem chtěla vyprovokovat lidi, kteří mě pořád uráží. Momentálně mám chlapa, kterého znám 10 let, je hodně bohatý a živí mě i bez toho, abychom měli sex. Živí mě už 4 roky a mně to vyhovuje, lidé mi závidí, že nemusím chodit do práce.“

Michaela ale také přiznala, že si lidé z nenávisti vytváří falešné profily a falšují konverzace, které vypadají, jakoby je psala ona. Jedna věc je ale pořád zvláštní, Michaela má zlomené srdce, nedávno ji opustil přítel, kterého milovala, ale jak je možné, že muž, který ji má živit, s ní byl a finančně ji podporoval i v době, kdy byla Michaela zadaná?

Dokonce se nám do rukou dostala recenze na její služby, ale Michaela odmítá vše co tam dotyčný napsal. Podívejte se na screeny v galerii. Tady se zřejmě někdo pořádně zamotal do pavučiny lží. Jakou tohle bude mít dohru?

Související články

Další články