Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tomáš Řepka Jasmina Alagič Počasí Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

PROSTITUCE V PRAZE: Kvůli kšeftu s dětmi jde šest lidí k soudu

+ Dalších 20 fotografií
gay prostituce
Jak web eXtra.cz již v minulosti několikrát informoval, policie se zaměřila na jeden exponovaný gay klub v centru Prahy. Výsledkem byli dva lidé ve vazbě a další čtyři osoby stíhané na svobodě kvůli ohrožování výchovy dítěte, svádění k pohlavnímu styku, obchodování s lidmi a kuplířství. Obžalovaným hrozí až dvanáct roků za katrem a už v září je tam může poslat soud.

Případ se rozplétá již delší dobu, policisté totiž museli vyslechnout hned několik desítek bývalých či současných prostitutů, jejichž klienty měly být podle našich informací i celebrity. „Na září už mají svědci předvolání k soudu,“ řekl eXtra.cz zdroj.

Za odstartováním celého trestního stíhání má podle svých slov stát David Rajt, tedy týpek, který se kamarádil i s pašeračkou z Pákistánu.

Obchod s bílým masem

„Nemohl jsem se už dívat na to, jak majitel toho podniku a jeho spolupracovník obchodují s bílým masem. Pracovalo tam pět nezletilých,“ prozradil nám Rajt, proč šel na výslech.

„Dali si tam štěnice a další den už poslouchali, jak provozní klukům rozdává pokuty. Stále sbírají důkazy a vyslýchají všechny, kteří tam posledních 24 měsíců pracovali. Co vím, tak mluvilo snad sto padesát kluků. Policii jsem pomohl ve vyšetřování také tím, že jsem jim řekl, kde majitel bydlí, přesně v jakém pokoji, kdy přilétá do Prahy,“ pokračoval Rajt.

Italský majitel se švýcarským pasem skončil i s dalším spolupracovníkem ve vazbě. Oba jsou už ale dávno venku a podle našich informací se mezitím muž kontroverzního zábavního podniku zbavil a na území republiky se přestal zdržovat.

Mladí kluci

A jak to podle Rajta mělo s nezletilými probíhat? „Pan majitel si bral nezletilé klučíky na večeři, do klubu a také do jednoho pětihvězdičkového hotelu, kde bydlel. Samozřejmě že to bylo za finanční odměnu a to má policie také zdokumentováno. Mají kamerové záznamy o tom, jak nezletilým klukům předává peníze. Stejné to bylo u mě,“ dušoval se pro eXtra.cz.

Na druhou stranu existují ti, kteří tvrdí, že on i ostatní neplnoletí své občanky padělali, a tak nikdo nemohl vědět, že jim ještě není osmnáct.

O všem ale bude muset rozhodnout až pravomocně soud.

Mohlo by vás zajímat

Další články