Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Prostě to nemohla ubrzdit! To, co vypadalo jako řadicí páka, byl vibrátor!

Nehodu způsobila, když blbla s vibrátorem.
Policisté jednoho malého města v Británii mají na pár dní o zábavu postaráno poté, co se jim do rukou dostaly kamerové záběry z kuriózní nehody. Nehodu způsobila řidička, která to napálila do náklaďáku. Na tom by nebylo nic divného, kdyby řidičce po nehodě z kalhot nevypadl vibrátor. Prostě nedávala pozor a neubrzdila to.

Přibližně třicetiletá žena nedokázala během jízdy ve městě Cirencester zkrotit vlnu vášně, a když to na ni přišlo, musela si pomoct, píše The Mirror. Zřejmě zalovila v kabelce a vytáhla vibrátor.

Co následovalo potom, si asi dokážete představit. Jenže když si užívala rozkoš, zapomněla dávat pozor a napálila to se svým autíčkem do náklaďáku převážejícího mořské plody.

Video z bezpečnostní kamery, které se dostalo do rukou policie, ukázalo, jak si žena v momentě srážky drží vibrátor mezi nohama. Nahrávku však odmítli zveřejnit a momentálně se jejím obsahem baví i v pojišťovně, která teď řeší škodu po nehodě.

Možná se někdo z vás diví, jak mohla řídit a zároveň masturbovat, nedávný průzkum mezi českými řidiči ale ukázal, že zhruba pětina Čechů alespoň jednou za život provozovala sexuální hrátky za jízdy. Jestli mezi nimi nejste i vy, ale nápad se vám to zdá dobrý a hodláte ho zrealizovat, tak bacha, ať taky do něčeho nevjedete.

Mohlo by vás zajímat

Další články