Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Prostě ji miluji, říkal Bradley Cooper o Renée Zellweger: Pak ji ale odkopl

Bradley Cooper a Renée Zellweger spolu v roce 2010 rok chodili.
Zdroj: Profimedia.cz, koláž: eXtra.cz
NAROZENINY
Není to tak dávno, co se nahlas spekulovalo o románku mezi Bradleym Cooperem a slavnou zpěvačkou Lady Gaga. Jejich vztah sice nikdy nikdo oficiálně nepotvrdil, média i fanoušci ale měli jasno. Lady Gaga však zdaleka nebyla jedinou ženou, která se po Cooperově boku v posledních letech objevila.

Čerstvý oslavenec Bradley Cooper, který v úterý 5. ledna oslavil 46. narozeniny, pochází z americké Philadelphie. Jeho otec pracoval jako burzovní makléř, máma byla novinářkou, Cooper se ale vydal uměleckou cestou.

Bradley Cooper v Pařbě ve Vegas

Vystudoval univerzitu v New Yorku a brzy začal sbírat první divadelní zkušenosti. V roce 1999 odstartoval i svou hereckou kariéru a objevil se ve známém seriálu Sex ve městě Skvělé jméno si udělal v akčním seriálu Alias a poté už dostal i své první zajímavé filmové role.

Objevil se v takových snímcích, jako jsou Láska v přímém přenosu, Yes Man či Slečna zamilovaná, ovšem jeho hvězda nejvíc vylétla díky veleúspěšným komediím Pařba ve Vegas, Pařba v Bangkoku a Pařba na třetí

Bradley Cooper a Lady Gaga

Velký úspěch zaznamenal Cooper, jenž byl pětkrát nominován na Oscara a třikrát na Zlatý glóbus, taky s filmem Zrodila se hvězda, jenž sám režíroval, a v němž zářil po boku Lady Gaga Ta dokonce za hit Shallow, který k tomuto filmu složila, získala v roce 2019 Oscara.

Jejich románek nikdy nikdo nedokázal, Cooper měl však po svém boku i celou řadu jiných žen. V letech 2006 až 2007 byl ženatý s Jennifer Esposito a společnost mu dělaly také Zoë Saldana, Isabella Brewster, Jennifer Lopez či Irina Shayk, která mu v roce 2017 porodila dceru.

Láska Bradleyho Coopera a Renée Zellweger

V roce 2010 se dal dohromady s herečkou Renée Zellwege, s níž si zahrál ve filmu Případ číslo 39. „Nemohu o ní říct dost. Prostě ji miluji. Miluji hraní s ní. Mohu se od ní tolik naučit,“ citoval Cooperova slova na adresu hvězdy filmu Deník Bridget Jonesové portál cheatsheet.com. Zellweger mu poté kompliment vrátila a Coopera označila za skvělého herce.

Jejich vztah ale zhruba po roce krachl. Cooper totiž začal upřednostňovat hereckou kariéru, a ačkoliv Renée chtěla po světě cestovat s ním, v Bradleyho životě už místo na lásku nezbylo. „Jeho volba není až tak překvapivá. Velmi tvrdě dřel, aby se dostal na vrchol," řekl pro časopis US Magazine Cooperův blízký přítel.

Dámy, které prahnou po jeho srdci, ale mají zřejmě smůlu. Oblíbený americký herec je totiž nejspíš zase zadaný a už od léta se píše o jeho vztahu s Jennifer Garner

Související články

Další články