Těžko pochopitelný útok se stal v čínském městě Heshan a nejhorší na tom je, že celá tahle strašlivá událost byla naprosto zbytečná.

Žárlivá žena jménem Meng Tsao pojala podezření, že její osmadvacetiletý manžel má někde bokem milostnou aférku, a to navíc s její bývalou kolegyní z práce jménem Xiao Lin (27). Rozhodla se tedy, že vezme spravedlnost do svých rukou, a to vskutku děsivým způsobem.

Xiao Lin se doma v poklidu dívala na televizi, když u ní někdo zazvonil. Šla otevřít, ale neznámý útočník rozkopl dveře, srazil ji na zem, přetáhl pytel přes hlavu a svázal ji. Ani ve snu by ji nenapadlo, že tím útočníkem je žena.

Šílená Tsao poté vytáhla nůžky a svázané Lin ustřihla obě ňadra. Když dokonala dílo zkázy, stáhla jí pytel z hlavy a Lin tak viděla, že na ni zaútočila její bývalá kolegyně z práce. Xiao Lin nyní leží v nemocnici a z útoku se zotavuje, lékaři jí ale sdělili, že prsa jí už nebudou moct přišít zpět.

Meng Tsao byla zatčena a teď čeká na soud, její manžel na policii vypověděl, že s Xiao Lin nikdy žádný poměr neměl, že sice měl kdysi zájem, ale ona ho odmítla.