Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 tragédie v Mostě Clash of the Stars 5

Prošňupaný exmilenec Kate Moss úřadoval: S kapsami plnými kokainu ho sebrala policie

Prošňupaný exmilenec Kate Moss úřadoval: S kapsami plnými kokainu ho sebrala policie
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 20 fotografií
Divočák Pete
Nejslavnější kokainoví milenci Kate Moss (45) a Pete Doherty (40) jsou sice přes deset let od sebe, avšak láska k nezřízenému stylu života u nich přetrvala. Doherty se odvázal v Paříži, jenže pařba do tří do rána se mu krutě nevyplatila. Bílo neměl jenom v nose, ale i v kapsách, a tak ho sebrali francouzští policisté!

Kate Moss (45) musí být na svého bývalého přítele hrdá! Když zrovna nesněží nad anglickou supermodelkou, dostojí svému jménu alespoň Pete Doherty (40). Zpěvák skupiny The Libertines a Babyshambles to ale tentokrát přepískl možná až příliš.

Doherty vyrazil na noční tah do Paříže, kde se urval ze řetězu. V tamější čtvrti Piqalle, která je bujarým nočním životem nechvalně proslulá, je očividně jako doma. Policistům se ale nezdálo jeho vyřvávání ve tři hodiny ráno, a tak si na britského umělce posvítili.

Sněhová nadílka už v listopadu

Zpěvák udělal tu chybu, že neměl kokain jenom v sobě, ale i u sebe. Muži zákona zakročili a Dohertyho zadrželi. Jak informovala francouzská média, v kapse měl dva gramy kokainu a další blíže nespecifikované množství v nose. Byl i pod vlivem alkoholu.

Je vidět, že u Dohertyho se nic nezměnilo. Zatímco Moss alespoň předstírá, že je občas na detoxu, Pete si se svou pověstí hlavu neláme vůbec.

V galerii mrkněte, jak spolu tihle dva dováděli před patnácti lety

Trápení Alex Mynářové a strach o vážně nemocného syna: Kvůli chronickým zánětům ledvin podstoupil roční léčbu

Související články

Další články

Nejnovější kauzy