Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Proslavilo ji video sexu na veřejnosti: Víme, co stálo za krvavou sebevraždou brněnské rapperky!

Rapperka spáchala sebevraždu kvůli zákeřné nemoci.
Zdroj: Instagram/Facebook
Zoufalý čin brněnské rapperky Zuzany K. alias Kjutsju šokoval nejenom její nejbližší, ale i ty, kteří ji sledovali na sociálních sítích. Ačkoliv viděla svou budoucnost v hudbě, proslavilo ji skandální video sexu na veřejnosti. V pouhých dvaceti letech spáchala krvavým způsobem sebevraždu. Víme, proč už nemohla dál!

Minulé úterý večer se Zuzana K., která vystupovala pod jménem Kjutsju, vypravila do brněnského nákupního centra Letmo. Jak jsme na eXtra.cz jako první informovali, před zraky desítek lidí si tam vzala život. Skočila ze čtvrtého patra!

„Všude bylo ohromné množství krve, policisté museli místo, kam dopadla, ohradit stěnami,“ popsal svědek nešťastné události. Pád skrz několik poschodí sice přežila, po převozu do Fakultní nemocnice v brněnských Bohunicích však vážným zraněním podlehla.

Rapperka za sebou měla skandální minulost. Z dívky, jež v útlém věku na profesionální úrovni tancovala, se stala neřízená střela. Zkušenosti s drogami i trapas z pražského nočního klubu však ustála. Nedokázala se ale smířit se zdrcující diagnózou, kterou jí nedávno sdělili lékaři.

„Úplně ji to zdrtilo. Našli jí rakovinu v posledním stadiu. Řekli jí, že má před sebou pár posledních měsíců,“ svěřila eXtra.cz dlouholetá kamarádka teprve dvacetileté Kjutsju. Pro přátele to byl ohromný šok, nikdo nečekal, že si sáhne na život.

Na peprné záběry, které dívku proslavily, se můžete podívat tady.

Související články

Další články