Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Proslavilo je, když se natočily, jak tančí na Beyoncé! Teď jsou z téhle maminy a její dcerky hvězdy!

+ Další 3 fotografie
Pokud vás neminulo virální video téhle roztančené maminy a její roztomilé dcerky, jak trsají do rytmu Beyoncé, možná vás bude zajímat, co se s těmi dvěma dělo po něm. Tianne a její malá dcerka Heaven jsou dnes velké hvězdy! Mají vlastní pořad a vyučují tanec!

Video, na kterém Tianne a Heaven tančí stejnou choreografii na song od Beyoncé, obletělo svět a lidé z něj šíleli. Potom si tuhle dvojku pozvala k sobě do pořadu oblíbená bavička Ellen Degeneres a už je sláva na světě.

Malé Heaven tehdy byly pouhé čtyři roky a choreografii zabíjela jako totální profík. Její matka Tianne je tanečnicí a choreografkou. Se svou malou dcerkou tak trénuje od útlého věku. Holky nelenily a založily si youtube kanál, kde se podle nich můžete naučit trsat i vy A pokud vám i tohle bude málo, můžete se juknout na jejich pořad Raising Heaven, kde vás dost možná naučí o trochu víc.

Dnes už je sedmiletá Heaven pěkný ďáblík a její videa vás budou opravdu bavit. Málokdo ostatně může říct, že je choreografkou už od malička Pokud máte talent, stačí se natočit na video. Nikdy totiž nevíte, kdo se zrovna dívá. Může to být třeba slavná moderátorka, která vás pozve do svého pořadu a proslaví vás po celém světě!

Související články

Další články