Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Proslavil se v X-Factoru, teď si zahrál v Ulici! Pamatujete si na člena skupiny All X?

Petr (vpravo) se stal hvězdou seriálové Ulice.
Zdroj: TV Nova
Před lety svým uměním bavili televizní diváky po celé zemi. Řeč je o seskupení All X, které předvedlo neskutečnou show v pěvecké show X-Factor. Dnes už kapela prakticky nefunguje, ale některým členům se povedlo usadit v divadlech či seriálech. Příkladem toho je sympaťák Petr Dočkal, který aktuálně působí v seriálové Ulici na TV Nova. Redakci eXtra.cz popsal, jak si svou roli užívá...

Dočkal zažíval s All X obrovskou slávu, jenže po letech o seskupení přestal být zájem a kluci si šli svou cestou. Teď si užívá nekonečného seriálu. „V Ulici hraju roli Klingona. Oslovila mě produkce TV Nova. Bylo to před dvěma lety, když jsem se chystal pracovně do Anglie. Velmi mne to zajímalo, a tak jsem na natáčení Ulice lítal z Anglie do Česka. Tehdy ovšem moji roli Klingona hned zabásli a znovu se objevil na obrazovkách TV Nova až tento rok. Natáčení bylo zajímavé a se všemi se mi moc dobře pracovalo,“ začal vyprávět pro eXtra.cz Dočkal.

A pokračoval: „Jsem už nějakou dobu na volné noze, a proto bylo příjemné zase zabrouzdat do hereckých vod. Sice jsem opět dostal roli záporáka, ale nevadilo mi to. Záporáci se mi hrají dobře. Nedávno jsme s kamarády z Brna založili kapelu „Šalingrad Cirkus“, se kterou míníme za nějaký čas rozbombardovat všechny klubové scény. Samozřejmě muzikou a dobrou náladou. Ale už se na to moc těšíme. Takže v Ulici mě zase nejspíše zavřou do vězení, tak až se stane, budu zase hudebník,“ dodal Dočkal, který by se chtěl časem vypracovat i do rolí větších filmů.

Související články

Další články