Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Prošla si peklem! Najali ji jako chůvu, udělali z ní POSTELOVOU OTROKYNI

Otrokářství
Amy (25) letěla do Anglie s vidinou uplatnění jakožto chůva. Namísto toho musela spát na podlaze a byla nucena pracovat 20 hodin denně. Musela jíst zbytky jídel, aby přežila.

„Chůva“, která byla spíše otrokem, se nyní o svém příběhu rozpovídala pro portál The Sun, jak jela do Anglie z Ghany (stát v západní Africe) za lepší pracovní nabídkou. Tehdy byla osmnáctiletý sirotek, přišla o rodiče, byla úplně sama a musela tvrdě dřít. Jedna milá dáma jménem Mary opuštěné dívce nabídla, že ji s sebou vezme do Anglie a Amy se stane chůvou.

Mary tedy dívčině zaplatila pas za 6000 liber, což je v přepočtu zhruba 174 tisíc korun, aby s ní mohla odcestovat do Británie. Amy se nemohla dočkat, až se bude starat o pětiletou dceru nové šéfky, to ale netušila, co ji ve skutečnosti čeká. Mladičká dívka měla za záchranu z bídy pocit dluhu. Šéfka Mary měla zřejmě stejný pocit. Po pár dnech změnila tón hlasu a nutila dívku spát na podlaze, matraci si prý nezasloužila. Nebohá dívenka byla nucena uklízet byt tyranky 20 hodin denně a jako bonus nedostávala jídlo. Měla povoleno spát čtyři hodiny za den a pokud byla Mary vzhůru, otrokyně neměla nárok spát. Jídla se jí dostalo pouze tehdy, když byla šéfka z domu a také neměla povoleno používat teplou vodu. Chudinka Amy v tu chvíli již pomýšlela na sebevraždu.

K její smůle se vše ještě zhoršilo! Jednoho dne přišel k nim do bytu cizí muž a Amy byla přinucena se s ním vyspat. Mary shrábla odměnu a už to jelo. Uvězněná africká dívka byla nucena tohle vykonávat dvakrát týdně. Otrokářka jí dokonce sebrala pas a vyhrožovala, ať se drží dál od policie, nebo ji pobodá šroubovákem! Utrpení skončilo po 18 měsících, kdy se Amy rozhodla dát na útěk a stala se bezdomovcem. Spát na ulicích pro ni bylo lepší než to strašné otrokářství.

Související články

Další články