Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

PROSINCOVÝ HOROSKOP: Střelcovi přijde do života nová žena, Rak se zblázní z Vánoc

Jak bude vypadat prosinec?
Zdroj: extra.cz
horoskop
Konec roku je tu a s ním i měsíc nejen Vánoc, ale také stresu. Zpětný chod Merkuru si pro všechna znamení zvěrokruhu přichystal pořádnou smršť, kdy bude váznout především komunikace. Jak bude vypadat vypadat vánoční čas roku 2018?

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Prosinec se pro Berana ponese nejen v duchu Vánoc, ale hlavně práce. Do vašeho života přijde nová zajímavá nabídka, kterou byste neměli nechat plavat. Dveře, které se vám otevřou slibují nejen velkou hojnost, ale i dostatek času pro rodinu.

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

Býk bude na konci roku měnit skoro celý svůj život. Bude se zaobírat hlavně sám sebou a svými myšlenkami. Díky knize, která mu přijde do ruky začátkem měsíce, si rozšíří obzory a najde klíč k duševní rovnováze. Vánoce budou časem blaha.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Ve vaší rodině se objeví problémy. Bude tam panovat určitá zášť a někdo vám nebude přát klidné prožití prosince. Snažte se nezapojovat do jeho hry, jinak budete mít opravdu po Vánocích. Jděte na svařák a pražené mandle a všechny trable hoďte za hlavu.

RAK (22. 6. – 22. 7.)

Raci budou v prosinci hodně pracovat, aby si vydělali na vánoční dárky. Měli by si však dát velký pozor na únavu a přepracování. Pokud nebudete odpočívat, ještě před Štědrým dnem vás skolí nemoc, kterou si užijete až do nového roku. Opatrujte se!

LEV (23. 7. – 22. 8.)

Pro Lva si tento měsíc připravil opravdu pozoruhodné věci. Bude řešit hlavně stěhování a nový domov. S velkou pravděpodobností si tak nový bejvák nadělí na Vánoce. Se svou láskou udělají velký životní krok! Lev může i vycestovat do ciziny.

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Panny by si měly v prosinci dát pozor na žárlivost. Někdo v práci se do vás totiž zakouká! To by nebyl tak velký problém, ale tato zpráva se dostane až k vašemu partnerovi, který ztropí opravdu velkou žárlivou scénu. Mohlo by vám to pokazit předvánoční čas. Vysvětlete situaci, jak je!

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

Váhy se mohou tento měsíc opravdu radovat. Vesmír jim na tento duchovní čas sešle lásku. Po dlouhé době se Váhy zamilují tak moc, že i Štědrý den budou chtít trávit s touto osobou. Jen si to užijte, vždyť prosinec je čas kouzel!

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Znamení Štíra by si v prosinci mělo dát pozor hlavně na trávení. Pokud budete přes Vánoce hodně papat, můžete si přivodit nejeden zdravotní problém. Týkat se to bude především žen. Ty by si měly dát raději lehčí stravu po celý měsíc.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Na konci roku se budete konečně radovat. Tento rok vám dal pořádně zabrat a ani na poli lásky to nebyla žádná sláva. Konečně se ve vašem životě objeví nová žena! Pro ženské znamení Střelce se utuží stávající vztah. Čeká vás čas plný lásky a sexu!

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Něco vás dlouhou dobu trápí a je to čím dál horší. V tomto měsíci vám však budou hvězdy hodně nakloněny a vy tuto nesnáz konečně vyřešíte. Nebojte se požádat o pomoc rodinu. Prosinec bude doba léčení a sebelásky.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

Vodnáři by si tento měsíc měli dát velký pozor na přetvářku. Ve vašem okolí je někdo, kdo vám již delší dobu škodí a neodpustí si to ani na Vánoce. Snažte se hodně meditovat a užívat si klidu svátečních dnů. Negativní lidé nakonec z vašeho života odejdou.

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Milé Rybičky, vás čeká v prosinci hodně důležité období. Konec roku 2018 se totiž ponese v duchu důležitého životního rozhodnutí. Týkat se to bude především vztahů. Měli byste se rozhodnout, jakého partnera si vyberete ze všech těch nápadníků.

Radka Kašpárka ničily výbuchy vzteku i alkoholismus. Pracovat se mnou bylo peklo, přiznává. Odnesl to i soutěžící MasterChefa

Související články

Další články

Nejnovější kauzy