Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

PROSINCOVÉ PREMIÉRY: V kinech se představí další superhrdina i Doktor Martin!

Zdroj: eXtra.cz
+ Dalších 6 fotografií
filmové novinky
Poslední měsíc roku 2018 přinese do kin spoustu filmových novinek. Na své si přijdou milovníci hororů i pohádek, dočkáme se ale i dalšího superhrdiny a na plátnech se po letech objeví transformer Bumblebee. Přinášíme vám nejzásadnější prosincové premiéry, které si nesmíte nechat ujít!

Celý prosinec bude v kinech na co koukat. Kromě filmových trháků minulých týdnů, jako je Bohemian Rhapsody a druhý díl Fantastických zvířat, se na plátnech objeví Aquaman, americká kráska Shay Mitchell v hororu Ve spárech ďábla a nejoblíbenější ze všech transformerů Bumblebee se dočká vlastního filmu. Na jaké další novinky se můžete těšit?

6.12. - Ve spárech ďábla

Shay Mitchell se v novém hororu ujala role mladé patoložky Megan. Ta má na pitevně noční službu, když jí přivezou znetvořené tělo mladé ženy. Megan, která je na patologii přes noc úplně sama, začne halucinovat a má pocit, že se jí snaží zmocnit démonická síla. Odolá Megan zlu, které na ní číhá? To můžete už brzy zjistit v kinech!

Doktor Martin: Záhada v Beskydech

Seriálový hit Doktor Martin vyvrcholí filmem, kde ho nebude ho hrát nikdo jiný, než jeho televizní představitel Miroslav Donutil Jak se s dítětem na krku vypořádá s případem, jehož stopy vedou až do období první republiky Doktor Martin bude řešit záhadu beskydských lesů a asistovat mu u toho nebude nikdo jiný, než strážmistr Topinka.

13.12. - Aquaman

Arthur Curry (Jason Momoa, známý především jako Khal Drogo ze seriálu Hra o trůny) je napůl muž a napůl obyvatel bájné Atlantidy. Byl zrozen k tomu, aby se stal králem, není si ovšem jistý, zda je toho hoden. Zjistí Aquaman pravdu o tom, kdo ve skutečnosti je?

20.12. - Bumblebee

Pamatujete si první film Transformers, kde Sam získal svoje první auto, které se později ukázalo jako autobot Bumblebee? V novém filmu se Bumblebee dočkává nové majitelky a nové podoby. Z Bumblebeeho se stal Volkswagen Brouk a vlastnit ho bude Hailee Steinfeld. Před jakými nepříteli bude dívka a její poněkud zvláštní auto prchat? Návrat deceptikonů se blíží! Nenechte si ho ujít.

Mary Poppins se vrací

V roce 1964 vyšel muzikál Mary Poppins, jehož hlavní hvězdou byla Julie Andrews, nyní známá spíše jako královna Genovie v Deníku princezny. O 54 let později se oblíbená chůva vrací a její role se ujala Emily Blunt, která nás vrátí zpět do třicátých let minulého století, kde bude pomáhat osamělému otci s výchovou tří malých raubířů. Jak bude Mary Poppins kouzlit můžete zjistit v kinech.

Související články

Další články