Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Prosím, zachraňte mé dítě! křičela zoufalá matka: Svědek má nehodu na D1 před očima

Prosím, zachraňte mé dítě! křičela zoufalá matka: Svědek má nehodu na D1 před očima
Zdroj: HZS Jihomoravského kraje
+ Dalších 6 fotografií
ohnivé peklo
Svědek tragické nehody, při které uhořeli tři lidé včetně malého chlapce, už na tak děsivý pohled nikdy nezapomene. To poslední, co od umírající ženy v autě slyšel, bylo, aby jí zachránili dítě. Policie středeční autonehodu na D1 u Brna stále vyšetřuje.

"Prosím, zachraňte mé dítě!" křičela z hořícího auta zoufalá matka. Tragédii přihlížel muž, který na tento děsivý výjev nikdy nezapomene. "Byl jsem v té koloně před hořícím kamionem. Nejhorší zážitek v životě. Matka od toho mrtvého dítěte mě prosila, abych to dítě vytáhl z auta. Nic jsem nemohl dělat, celé auto bylo v plamenech. Nikdy na to nezapomenu," uvedl svědek pro CNN Prima News.

K ohnivému peklu nebylo téměř možné se dostat. Plameny byly obrovské a od požáru se valil hustý dým, který se roznesl po okolí. Hasičům se pak podařilo vše uhasit, tři lidé však přišli o život. Mezi oběťmi byl podle Blesku teprve roční chlapeček, který uhořel se svou maminkou...

Strašlivá autonehoda

"V osobním autě cestovaly tři osoby. Dvě z nich utrpěly smrtelná zranění," uvedl pro web tamní policejní mluvčí Bohumil Malášek. Mluvčí záchranky Michaela Bothová nám dříve sdělila, že jeden z účastníků nehody, starší žena, byla odvezena do brněnské nemocnice ve vážném stavu. Podle Blesku by mohla být příbuzná matky i dítěte.

"Tři pacienty jsme na místě ošetřili. Jedna z pacientek byla těžce zraněná a po ošetření byla převezena na urgentní příjem do Fakultní nemocnice Brno. Dva těžce zraněné muže jsme po ošetření odvezli do téže nemocnice," vysvětlila nám mluvčí už ve středu. Policie nehodu stále prošetřuje.

Strašlivá nehoda na D1

Na 188. kilometru dálnice D1 ve směru z Prahy na Ostravu mezi sjezdy 182 Kývalka a 190, který směřuje k Fakultní nemocnici Brno a Masarykově univerzitě, se ve středu odehrála tragická dopravní nehoda. Několik aut se srazilo. Na místě došlo k požáru návěsu kamionu, osobního auta a dalšího kamionu.

"Naši operátoři vyslali na místo celkem tři prostředky. Jednalo se o dvě lékařské posádky a také o inspektora provozu," řekla pro eXtra.cz mluvčí záchranky Michaela Bothová. "Na místě zemřeli tři lidé ještě před příjezdem zdravotníků," uvedla mluvčí a potvrdila nám, že jednou z obětí bylo dítě.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy