Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Prosil, aby mohl žít: Z nových detailů o smutné smrti DJ Aviciiho (†28) běhá mráz po zádech

Avicii spáchal sebevraždu.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 33 fotografií
Nezabil ho jenom chlast! Všichni si mysleli, že si Avicii (†28) sáhl na život kvůli závilosti na alkoholu, kterým řešil svou stydlivost. Jenže chyba lávky. Světoznámého dýdžeje, jenž zemřel na dovolené v Ománu předminulý pátek, dohnalo naprosté vyčerpání z práce!

Přestože vydělával ostošest, nebylo mu to nic platné. Avicii (†28) byl sice milionář, ale práce, která mu peníze přinesla, ho postupně zabíjela!

Populární hudebník, o kterém minulý týden vyplavalo na povrch, že žil s českou modelkou a dokonce s ní vychovával dítě, byl závislý na alkoholu. Po operaci slinivky mu navíc předepsali percocets, látku, o níž prohlásil, že je podobná heroinu.

Ale navzdory tomu nebyl chlast jedinou příčinou, proč v Ománu spáchal sebevraždu. Byl přepracovaný a už nemohl dál. A věděl, že to takhle nepůjde věčně.

„Zemřu, jestli budu pokračovat dál,“ říkal opakovaně svým manažerům, ale ti hleděli pouze na peníze. „Řekl jsem jim, že zemřu. Řekl jsem to několikrát," trval si na svém Avicii.

Nakonec si před třemi lety volno přece jenom vzal a čerpal síly. Bohužel to nestačilo a po návratu do „pracovního procesu“ spáchal sebevraždu.

Související články

Další články