Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Proroctví Krvavého Měsíce: Věřící lidé tvrdí, že začnou zemětřesení a přijde konec světa

Existují teorie o tom, že když se Měsíc přiblíží hodně Zemi, tak se
zvýší riziko zemětřesení, sopečné aktivity.
Zdroj: profimedia.cz
Část veřejnosti se domnívá, že je předzvěstí blížícího se konce civilizace. Jenže co nás skutečně čeká 28. září?

Měsíc bude podle předpovědí 28. 9. přesně ve 4:50 větší než obvykle. Později v noci, v ranních hodinách 28. září, Měsíc zmizí, dojde k jeho zatmění, které bude druhým fenoménem, a zhruba o hodinu později budeme svědky třetího unikátu. Krvavého Měsíce v úplňku. Co to pro nás znamená?

Krvavý Měsíc dle mnoha lidí, kteří vycházejí z Bible, přinese 7 let trýznění. Mark Blitz a John Hagee jsou dva američtí duchovní s početnou skupinou příznivců, kteří očekávají brzký konec světa.

Způsobí, že budou na nebi i na zemi divné úkazy: krev a oheň a sloupy dýmu. Slunce se zastře tmou a Měsíc krví dříve, než přijde den Hospodinův, veliký a hrozný," zní biblické proroctví Jóela 3:30, které mnozí přirovnávají právě k současné situaci.

Konec lidstva mají předznamenávat nejen změny na obloze, ale i zářijová návštěva papeže Františka v USA.

Podle všeho se ale oba američtí duchovní snaží zvýšit prodej svých knih, které na téma Krvavého Měsíce oba vydali. Nebo snad máme věřit tomu, že přijdou zemětřesení a skončí svět?

Vzácný jev půjde pozorovat po celé České republice pouhým okem, bude možné Krvavý Měsíc také vyfotit! Pochlubte se a dejte nám vědět, jak dobře byl vidět právě u vás. Pošlete své fotografie na e-mail leila.tucek@extra.cz a do předmětu napište Krvavý Měsíc a město či vesnici, kde jste tento úžasný úkaz, který bude působit jak na naše chování, tak na naši náladu, vyfotografovali.

Související články

Další články