Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Propuštění nebezpečného polského pedofila nechápe ani jeho vlastní matka: Neměl se prý nikdy dostat na svobodu!

Zdroj: repro: polsky denik

Propuštění nebezpečného vraha malých chlapců na svobodu vyvolalo vlnu zděšení nejen v Polsku. Sama matka Mariusza Trynkiewicze nechápe, proč k němu došlo. Podle sexuologů prý totiž Trynkiewicz trpí abnormálně těžkou formou sadistické pedofilie, která není nijak léčitelná.

78letá Urszula Trynkiewiczová sdělila deníku Fakt, že jeho propuštění považuje za hrubý omyl. Jejího syna měli prý raději umístit na některé ze speciálních uzavřených oddělení pro stejně postižené lidi.

Žena, která musela celé čtvrtstoletí žít s břemenem, že je matkou vraha, si prý nedokáže připustit představu, že by ještě někdy musela zažívat něco podobného.

Přestože je zděšená ze synova propuštění a nedokáže se smířit s hrůzností jeho činů, poslala mu do začátku pět tisíc zlotých, což je v přepočtu příjemných 33 000 korun, aby měl synáček na svobodě z čeho žít. Z ministerstva spravedlnosti pak nafasoval zimní oblečení.

Trynkiewicz byl propuštěn včera, i když se v jeho cele našla pornografie. A ačkoliv tvrdil, že se chce dobrovolně podrobit chemické kastraci, jeho právní zástupce to ve středu popřel.

A to je taky jeden z důvodů, že pobyt „venku“ pro něj možná bude větším očistcem než za mřížemi. Pobouření Poláci mu totiž tu svobodu zadarmo rozhodně nedají!

Související články

Další články