Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Propojení dvojčat: Wrestlerky Nikki a Brie Bella rodily den po sobě miminka stejného pohlaví

Propojení dvojčat: Wrestlerky Nikki a Brie Bella rodily den po sobě miminka stejného pohlaví
Zdroj: archiv Brie Bella
+ Dalších 10 fotografií
Neuvěřitelné
Slavná wrestlerská dvojčata říkající si The Bella Twins porodila. Nikki (36) a Brie (36) Bella otěhotněly v podobný termín a potomky na svět přivítaly s pouhým denním rozestupem. Obě se nyní radují z novorozených chlapečků.

Často se říká, že dvojčata jsou psychicky propojena. Že mohou být ale až takhle propojena, je skoro až k neuvěření. Nikki a Brie Bella jsou známá wrestlerská dvojčata, která se nejvíce proslavila, když byla podepsaná pod organizací WWE. Holky jsou jasným důkazem toho, že zvěsti o propojení dvojčat, jsou pravdivé. Rodily totiž téměř ve stejný termín.

Porod téměř ve stejný den

Že jsou obě neskutečně krásné a navíc sexy, není pochyb. Kdo je nezná blíže, navzájem by je od sebe nerozeznal. Nyní Nikki a Brie všechny doslova šokovaly tím, jak moc jsou propojeny poté, co porodily téměř ve stejný den.

Obě dvojčata otěhotněla v podobném čase. Že ale budou rodit jen s denním rozestupem, to opravdu nikdo nečekal. Jako první se radostnou novinkou na sociální síti pochlubila Brie. "Je to chlapeček! Jsme neskutečně šťastní a všichni jsou zdraví," komentovala Brie narození syna, kterého na svět přivítala 1. srpna. Brie rodila už podruhé. S manželem Danielem Bryanem už vychovávají dcerku.

Nikki Bella se radostnou novinkou pochlubila o pár hodin později. Rodila dříve než její sestra, ale pouze o den, tedy 31. července. "Náš chlapeček je na světě a my nemůžeme být šťastnější a zamilovanější. Všichni jsou v pořádku a zdraví," radovala se novopečená maminka Nikki, která na svět přivítala prvního potomka. Otcem jejího prvorozeného synka je snoubenec Artem Chigvintsev.

No není to rozkošné? Dvojčata, která porodila pouhý den od sebe. Jak moc to těmto kráskám v těhotenství slušelo, se podívejte do fotogalerie.

Související články

Další články