Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Monika Absolonová

Nejnovější kauzy

Propásne porod? Meghan Markle má dnes TERMÍN, princ Harry má ale jiné plány

Zdroj: Instagram
+ Dalších 67 fotografií
Odloučení
Dnes je ten den, kdy má podle deníku The Sun vévodkyně Meghan porodit. S tím si zřejmě moc hlavu neláme nastávající tatínek Harry, který se dnes plánuje zúčastnit londýnského maratonu!

I když je porod Meghan (37) už vážně na spadnutí, a dokonce má dnes údajně řádný termín, Harry se nezdráhá opustit jejich sídlo ve Windsoru a odjet do Londýna rozdávat medaile a podporovat běžce na tamním maratonu.

Meghan logicky zůstává poblíž svého domova, společně s maminkou Doriou, která je po boku dcery už více než týden Zdroj z královského okolí uvedl, že "už to nebude dlouho trvat". Meghan se prý těší, ale zároveň je jako každá rodička nervózní. Meghan si přeje, aby byl porod co nejpřirozenější. Trénovali s Harrym dýchací techniky a její maminka jí byla v posledních dnech těhotenství velkou oporou. Teď už se vévodkyně snaží jen odpočívat.

Meghan by si přála zůstat při porodu doma co nejdéle. Samozřejmě uznává, že pokud nastanou komplikace, ihned bude převezena do nemocnice Frimley Park v Surrey, která je vzdálená jenom 30 minut od Windsoru a která je už nyní v pohotovosti, kdyby se královské miminko začalo klubat na svět.

Související články

Další články