Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Propálila svatbu v živáku s Hanychovou: Mesarošová si neuvědomila, že to není telefonát

Dominika Mesarošová je prý konečně pořádně šťastná.
Zdroj: Se souhlasem Petra Odrazilová
Předchozí Další
+ Dalších 7 fotografií
tajemství prozrazeno
Někdy se stane, že i když něco dlouhou dobu tajíte, při obyčejné konverzaci to propálíte. Dominika Mesarošová (35) už má miminko, o svatbě však stále byla jen řeč. Teď to však vypadá, že je modelka a playmate už nějakou dobu vdaná. A tajně! Prořekla se v živém vysílání.

Na Instagramu je už nějaký čas funkce přidat do živého vysílání dalšího člověka. Bývalá modelka a playmate Dominika Mesarošová si takhle "volala" s Agátou Hanychovou a řešily spolu trable, kterými si dnes už rozvedená kráska prochází. Agátu štvalo, že jí v občanském průkazu zůstane status rozvedené poté, co ukončila manželství s Kubou Prachařem

Vdavky omylem prozradila v živáku

Dominika hned zareagovala, ale propálila na sebe zajímavou novinku. Zřejmě jí nedošlo, kde se zrovna nachází a že nejde o videohovor. "Tak si tam nenechávej dávat nic. Nemusíš to v občance vůbec mít uvedené. My jsme s Tomášem taky svoji a nemám tam nic," vypálila ze sebe playmate a ztichla. "Fakt jo? Ty jsi vdaná jo?" ptala se hned Agáta překvapeně. Hned nato začala Dominika měnit téma.

"Aaa, máme tady přiznáníčko, ty jsi měla svatbu! A ty jsi mě nepozvala?" smála se Agáta. "Pojďme jí tady všichni pogratulovat," dobírala si modelku Agáta. Dominika vzápětí odvrátila kameru od sebe a opět změnila téma. "Jasně, Domčo. Tak to se ti nepovedlo. Víte, co je blbý? Když děláte živák s kamarádkou, která je slavná, a jste fakt kámošky a znáte se dlouho? Že si občas myslíte, že takhle mluvíte jenom spolu," smála se dál Hanychová. "Domča se tak červená, že se neukazuje," popíchla modelku ještě jednou Agáta.

Kdy a kde se Dominika se svým partnerem Tomášem vzala, se neví. Modelka Mesarošová pak o svatbě nemluvila. My však manželům gratulujeme!

Živé vysílání si pak Agáta uložila na svém Instagramu. Když si přetočíte video až na čas 82:22, přiznání si můžete pustit.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

S dominikou a gabinou

Příspěvek sdílený Agata Hanychova (@agatahanychova),

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy