Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Propaguje produkty, které nepoužívá? Andrea Verešová čelí kritice za pochybnou reklamu

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 6 fotografií
photoshop
Andree Verešové (39) se v poslední době na Instagramu moc nedaří. Zhruba před měsícem čelila kritice za to, že v reklamě na tequilu tvrdila, že tento alkohol léčí vysoký krevní tlak, cukrovku, osteoporózu a pomáhá hubnout. Andrea je už dlouhou dobu tváří kosmetické značky, kterou chtěla na svém profilu propagovat. Produkt ale zřejmě zrovna neměla u sebe, a tak ho na snímek ledabyle vložila pomocí Photoshopu. Fanoušci pochybují o tom, že ho vůbec kdy vyzkoušela.

Modelka Andrea Verešová je už dlouhou dobu známá i jako královna reklamy na Instagramu. Její profil je plný snímků s produkty, které propaguje. Jak je známo, podobná reklama vynáší celebritám nemalé peníze a Verešová je nyní nařčena z toho, že pro pár bankovek navíc je schopna udělat opravdu vše.

Po nepovedené reklamě na tequilu Andrea na svůj profil umístila snímek, na němž pózuje se sprejem, který má fungovat jako ochrana na tělo a vlasy proti slunci. Problém je ovšem v tom, že produkt byl na snímek přidán pomocí Photoshopu a ještě tak špatně, že to modelčiny sledující přímo praštilo do očí. „Použila jste někdy doopravdy ten produkt?“ ptají se fanoušci. „Prosím vás, paní Verešová, hlavně ať vám ta ochrana nespadne z toho zábradlí, jo,“ dělají si legraci další. Podle komentujících Andrea používá peníze z reklamy na to, aby si koupila lepší produkt, než jaký propaguje.

Verešová se tvrzení komentujících brání. „Asi nesledujete mě ani světové kampaně. Je běžné, že se k reklamním fotkám přidávají fotky produktu. Nikdy nenafotíte stejně dobře modelku i produkt tak, aby byly vidět detaily a vše potřebné. Tuto značku používám často i v soukromí. Jsem ráda, že mě oslovila i na oficiální spolupráci a jako modelka můžu doporučovat to, co považuji za skutečně kvalitní a účinné,“ ohradila se.

Zdá se, že po nepovedené reklamě na tequilu, která po vlně kritiky z Andreina profilu zmizela, se modelka rozhodla sama za sebe postavit a počítačově přidělaný produkt na svém snímku obhájit. Pravdou ale je, že takto viditelný Photoshop je faux pas, které dotazy na důvěryhodnost fanouškům samo nabízí. Příště by to chtělo svěřit práci lepšímu grafikovi.

Související články

Další články