Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Propadlé a bledé tváře: Adele dál hubne, odborníci se bojí, že jí hrozí anorexie

Adele vypadá nezdravě.
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 6 fotografií
nezdravé
Zpěvačka Adele (31) za poslední měsíce zhubla neuvěřitelných 45 kilogramů a snaží se dál. Britské rodačce to v jejím novém těle nepochybně sluší, ale fanoušci i odborníci už o ni mají strach. Zpěvačka se začíná ztrácet před očima. Kdysi korpulentní muzikantka cvičí jako o závod a dodržuje přísnou dietu. Fotografové ji zachytili cestou z fitness.

Ze zpěvačky Adele je jiný člověk. Ještě na podzim, kdy se objevila pohublá ve společnosti, všichni pěli na její postavu chválu. Dnes je ale Adele hubenější víc než je zdrávo. Propadlé bledé tváře a úzká ramínka...Zpěvačka už si není skoro vůbec podobná.

Nezdravá dieta

I odborníci začali bít ve spojitosti s hubnoucí Adele na poplach. Dieta, po které tak úspěšně hubne, se skládá především z pití zelených džusů a přijetí 1000 kalorií denně. To se ale nelíbí výživovým poradcům. Podle nich může být taková drastická dieta potenciálně zdraví nebezpečná a navíc může vést k jojo efektu.

Riziko poruchy

Jelikož Adele i hodně cvičí, k jojo efektu v jejím případě zřejmě v brzké době nedojde, spíše je tu riziko, že se ve své hubenosti vzhlédne a bude mít problém se v budoucnu přinutit do normálního jídla. Nebyla by první celebritou, která je posedlá štíhlostí. S bulimií či mentální anorexií bojuje řada umělkyň.

Líbí se vám ještě Adele, nebo už v ní tu starou známou zpěvačku ani nevidíte?

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy