Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 koronavirus Výměna manželek 2020

Nejnovější kauzy

Propadlé a bledé tváře: Adele dál hubne, odborníci se bojí, že jí hrozí anorexie

Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 7 fotografií
nezdravé
Zpěvačka Adele (31) za poslední měsíce zhubla neuvěřitelných 45 kilogramů a snaží se dál. Britské rodačce to v jejím novém těle nepochybně sluší, ale fanoušci i odborníci už o ni mají strach. Zpěvačka se začíná ztrácet před očima. Kdysi korpulentní muzikantka cvičí jako o závod a dodržuje přísnou dietu. Fotografové ji zachytili cestou z fitness.

Ze zpěvačky Adele je jiný člověk. Ještě na podzim, kdy se objevila pohublá ve společnosti, všichni pěli na její postavu chválu. Dnes je ale Adele hubenější víc než je zdrávo. Propadlé bledé tváře a úzká ramínka…Zpěvačka už si není skoro vůbec podobná.

Nezdravá dieta

I odborníci začali bít ve spojitosti s hubnoucí Adele na poplach. Dieta, po které tak úspěšně hubne, se skládá především z pití zelených džusů a přijetí 1000 kalorií denně. To se ale nelíbí výživovým poradcům. Podle nich může být taková drastická dieta potenciálně zdraví nebezpečná a navíc může vést k jojo efektu.

Riziko poruchy

Jelikož Adele i hodně cvičí, k jojo efektu v jejím případě zřejmě v brzké době nedojde, spíše je tu riziko, že se ve své hubenosti vzhlédne a bude mít problém se v budoucnu přinutit do normálního jídla. Nebyla by první celebritou, která je posedlá štíhlostí. S bulimií či mentální anorexií bojuje řada umělkyň.

Líbí se vám ještě Adele, nebo už v ní tu starou známou zpěvačku ani nevidíte?

Související články

Další články