Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Miloš Jakeš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Propadlá tvář a velká jizva: Takhle neměl popálenou Týnuš Třešničkovou nikdo vidět

Zdroj: Instagram
+ Dalších 55 fotografií
Bojovnice
Youtuberka Týnuš Třešničková (23) se statečně pere s krutým osudem. Jizvy po popáleninách, kterými má pokrytou část obličeje, se pokoušela zakrývat. Tentokrát je však odhalila úplně všechny. A je patrné, že levou tvář má do značné míry propadlou. Před krásnou youtuberkou tak stojí ještě mnoho náročných výzev. Chtěla by totiž vypadat stejně jako dřív...

Týnuš statečně bojuje se svým krutým osudem. Před devíti měsíci ve vyhlášené istanbulské restauraci přišla během ohnivé show k popáleninám. Oheň jí popálil část paží, krk a spodní čelist tváře… Na tamní klinice jí lékaři pomohli od nejhoršího a před několika dny se Týnuš vrátila zpět do Česka. „Čeká ji několik plastických zákroků. Lehká cesta to není, ale věříme oba, že vše bude dobré,“ řekl nedávno eXtra.cz přítel krásné youtuberky Viktor Hajíček.

Před několika dny Týnuš Třešničková odhodila stud a ukázala poprvé tvář. I když bylo vidět, že některé jizvičky jí zakrývá make-up, dá se hovořit o tom, že popáleninové ranky se jí dobře hojí. Týnuš dlouho skrývala části těla, které zasáhl oheň, ovšem uvědomila si, že její příběh může pro mnohé být inspirací. Dává všem najevo, že podobný osud může čekat na každého z nás, důležité ale je nevzdat se.

Známá youtuberka byla popálena na konci září 2018 během kuchařské show se zapáleným alkoholem v istanbulské restauraci Nusret Etiler Steakhouse. Zranění utrpěla zejména v obličeji, na krku a v oblasti hrudníku.

Související články

Další články