Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Propadák Saši Rašilova i gay postelová scéna! Seriál Bohéma zanechal v divácích smíšené pocity!

Sašovi se Oldřich Nový příliš nepovedl!
Zdroj: česká televize
Včera odstartovala Česká televize nový seriál Bohéma s příhodným názvem Snad to nebude tak hrozné. Seriál popisuje situaci na české herecké scéně v dobách okupace Československa. Legendární herce a režiséry ztvárnily již poněkud méně legendární, nám dobře známé tváře českého šoubyznysu, které v nás po odvysílání pilotního dílu zanechaly smíšené pocity.

Většina hereckých výkonů se dá považovat za více než obstojné, to se bohužel nedá říci o výkonu Saši Rašilova. Ten se se svou rolí Oldřicha Nového moc dobře nevypořádal. Nejen že se slavnému herci vůbec nepodobá, ale nemá ani kapku z pověstného šarmu Oldřicha Nového, kterým si svého času podmaňoval všechny ženy a dívky každého věku. Při taneční scéně, kdy zpívá, že „jen pro ten dnešní den stojí za to žít“, se vám možná bude chtít spíše plakat. Obzvlášť pokud jste někdy měli tu čest zhlédnout originál. Tvůrci seriálu tak s populárním Sašou a jeho podprůměrným výkonem poněkud přestřelili.

Další bizarností je nahá a naprosto zbytečná scéna Jaroslava Plesla jakožto Miloše Havla, kterého nacisté doslova vytáhnou z lože, které sdílí s mužem, a zatknou za porušení mravnosti. Poukázání na Havlovu homosexualitu možná bylo nevyhnutelné, nikoliv však pseudopostelová scéna. Pokud měla sloužit k přitáhnutí diváka k obrazovce, dala se rozhodně ztvárnit lépe nežli záběrem na spící chlupatá pozadí dvou herců.

Poněkud popisný a místy nudný děj však naštěstí zachraňují vtipné výstupy Michala Dlouhého, který se excelentně vžil do role Zdeňka Štěpánka. Díky němu a Vladimírovi Javorskému, který bravurně ztvárnil nelehkou roli Vlasty Buriana, se možná můžeme těšit i na důstojné pokračování této ságy a budeme doufat, „že to snad nebude tak hrozné“.

Související články

Další články