Před Meghan měl Harry dva vážné vztahy, oba ale zkrachovaly kvůli tomu, že jeho partnerky nevydržely mediální pozornost. Nechtěly být denně na titulních stránkách a chránily si své soukromí. To samozřejmě nešlo udržet věčně, a tak docházelo k rozchodům.

Anglický tisk The Sunday Times přišel s vyjádřením zdroje blízkého princi Harrymu. „To, že skončil s celebritou, dává ten největší smysl. Konečně se cítí uvolněně s někým, kdo je zvyklý na úskalí, která přináší sláva. Takhle dobře to jeho předchozí přítelkyně nezvládaly,“ říká zdroj s tím, že princ se po posledním rozchodu rozhodl lovit příští partnerku z řad celebrit.

Potřeboval někoho, kdo se nebojí novinářů a všudypřítomných fotografů. Někoho, kdo je na mediální pozornost už zvyklý a s přehledem umí dávat rozhovory. A to Meghan splňuje dokonale.

Páreček seznámila jejich společná kamarádka a bylo to rande naslepo. Hned přeskočila jiskra a po dvou schůzkách spolu odjeli na dovolenou do divočiny.

Nyní plánují královskou svatbu, která má vypuknout v létě. Spekuluje se také o těhotenství už jednou rozvedené Meghan, to ale zatím nebylo potvrzeno.