Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Promyšlený plán prince Harryho: Potřeboval manželku z řad celebrit! Chtěl slavnou ženu ještě dřív, než potkal Meghan

Princ Harry a jeho krásná snoubenka.
Zdroj: instagram
+ Další 3 fotografie
Anglie je na nohou a zásnuby prince Harryho (33) s půvabnou Meghan (36) nemůže přebít ani třetí těhotenství vévodkyně Kate. Britové jsou nadšení, že si princ našel "ženu z lidu", navíc někoho s exotickým původem a slavným jménem. Meghan Markle je známá herečka a přesně někoho takového po svém boku mladší syn princezny Diany potřeboval. Proč?

Před Meghan měl Harry dva vážné vztahy, oba ale zkrachovaly kvůli tomu, že jeho partnerky nevydržely mediální pozornost. Nechtěly být denně na titulních stránkách a chránily si své soukromí. To samozřejmě nešlo udržet věčně, a tak docházelo k rozchodům.

Anglický tisk The Sunday Times přišel s vyjádřením zdroje blízkého princi Harrymu. „To, že skončil s celebritou, dává ten největší smysl. Konečně se cítí uvolněně s někým, kdo je zvyklý na úskalí, která přináší sláva. Takhle dobře to jeho předchozí přítelkyně nezvládaly,“ říká zdroj s tím, že princ se po posledním rozchodu rozhodl lovit příští partnerku z řad celebrit.

Potřeboval někoho, kdo se nebojí novinářů a všudypřítomných fotografů. Někoho, kdo je na mediální pozornost už zvyklý a s přehledem umí dávat rozhovory. A to Meghan splňuje dokonale.

Páreček seznámila jejich společná kamarádka a bylo to rande naslepo. Hned přeskočila jiskra a po dvou schůzkách spolu odjeli na dovolenou do divočiny.

Nyní plánují královskou svatbu, která má vypuknout v létě. Spekuluje se také o těhotenství už jednou rozvedené Meghan, to ale zatím nebylo potvrzeno.

Související články

Další články