Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Princ Harry měl slabost pro lízátka, přiznala po letech jedna z jeho prvních milenek. Říkala mu Baby a byla o 13 let starší

Princ Harry a Meghan Markle v Británii. Plánují přivést děti.
Zdroj: Profimedia
+ Dalších 5 fotografií
zpověď

Princ Harry (38) byl už v dobách svého mládí považován za černou ovci královské rodiny. Dříve tomu tak bylo kvůli jeho nespoutané povaze, která dostávala ženy do kolen. Když bylo Harrymu teprve jedenadvacet let, měla mu podlehnout i o 13 let starší hvězdička několika amerických reality show, která už v té době byla dvojnásobnou matkou. Deníku The Sun se svěřila, že byla jeho milenkou a prožila s ním "nejlepší chvíle svého života".

Než princ Harry poznal svou životní partnerku Meghan Markle, bral svůj život s velkou lehkostí, ač má královskou krev. V dobách jeho mládí ho společnost vnímala jako černou ovci rodiny, která čas od času způsobila i nějaký skandál, kde mu často dělaly společnost i krásné ženy.

Harrymu dala přezdívku Baby

Ještě před vydáním princovy intimní zpovědi přes knihu se světu ozvala jedna z jeho bývalých milenek. Když měl Harry 21 let, měl prožít románek s o 13 let starší Američankou Catherine Ommanneyovou, která v té době vychovávala dvě děti. Deníku The Sun přiznala, že s Harrym prožila "nejlepší chvíle svého života" a dokonce i ten "nejvášnivější polibek, jaký kdy prožila".

"Chovali jsme se jako naprostí puberťáci, bylo to nejlepší období mého života. Dostala jsem od něj ten nejvášnivější polibek ze všech," svěřila se pro The Sun s tím, že Harrymu dala i přezdívku "Baby", protože měl v té době slabost pro lízátka.

Hvězdička několika reality show se rozhodla jít s pravdou ven poté, co se dozvěděla, že Harry ve své knize zmíní i několik bývalých přítelkyň, a Catherine silně pochybuje, že tam budou slova i o ní.

"Pochybuji, že budu v Harryho knize, protože princ nemůže utéct s 34letou matkou dvou dětí, to prostě nejde," řekla hvězdička americké reality show, která se s Harrym potkala v jednom z londýnských barů v roce 2006.

Kniha Spare (Náhradník) vyjde 10. ledna 2023 a bude přeložena do šestnácti jazyků. Podle informací deníku DailyMail je pravděpodobné, že otec prince Harryho, král Charles, zavře za svým synem dveře, pokud bude v knize kritický vůči jeho ženě Camille.

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy