Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Promluvil ze záhrobí! Poslední vzkaz mrtvého manažera hvězd: Doleželová je rajda, bacha na ni, kluci! Co nám v předtuše smrti napsal?

Mirek Jansa posílá ze záhrobí vzkaz všem naivním boháčům…
Zdroj: Facebook, herminapress.cz

Manažer hvězd a kontroverzní postava kuloárů šoubyznysu Mirek Jansa (†61), který dostal před týdnem infarkt v taxíku u benzinové pumpy, stihl před smrtí poslat varování před poletuchou Janou Doleželovou (32), o které se šušká, že jí jen těsně unikla nominace na zimní olympiádu v Soči, kde nás měla reprezentovat ve zlatokopectví.

Atraktivní a inteligentní misska, o které se říká, že sem tam ji k mužům táhne i něco jiného než prostý cit, je čerstvě volná poté, co jí nevyšel pokus o zachvácení miliardáře Karla Janečka (40), a nebohý Jansa poslal v korespondenci s jedním z redaktorů našeho webu nevědomky vzkaz všem, kdo by snad měli zájem!

„Jak už se šuk*lo, tak o to víc začala tlačit na pilu a rozumnej chlap to prokouknul… já jsem ji taky zastavil, když to začala přehánět… v posteli je to jednička…,“ psal nám skoronebožtík s tím, že sám měl s Doleželovou poprvé sex na zadním sedadle svého vozu.

Nebohý producent, který dlužil, kam se podíval, a netěšil se valné pověsti, tak alespoň stihl z části odčinit své hříchy a varovat případné další pitomce, kteří se chystají naletět. Celou zprávu si prohlédněte v galerii, o osud boháčů strachující se Mirek by se na nás za její zveřejnění jistě nezlobil a my mu jménem všech zachráněných miliardářů děkujeme.

Janu jsme o vyjádření ani nežádali. Tradičně bychom zjistili, že je prakticky panna, která stále hledá velkou lásku. Pokud možno s naditou šrajtoflí…

Související články

Další články