Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2019 Extra Host (pořad) demonstrace proti Babišovi Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Proměnil se v muže. Vítěz SuperStar Zbyněk Drda je dnes zcela jiný člověk

+ Dalších 5 fotografií
superstar
Když se objevil v pěvecké show SuperStar, mnoho dívek zpozornělo. Když zazpíval, o jeho talentu nikdo nepochyboval. Řeč je o dvaatřicetiletém Zbyňku Drdovi, který se stal historicky třetím vítězem SuperStar. Od doby, kdy se v soutěži objevil, prošel značnou proměnou.

Když ve finálovém kole v roce 2006 zvítězil, měl nakročeno na slibnou kariéru. Měl slávu, peníze, zkrátka vše, po čem mnoho zpěváků touží… Pod vedením producenta Honzy Horáčka natočil během tří měsíců desku Pohled do očí, která vyšla v dubnu 2007 a převzal za ni Desku roku za nejprodávanější debutové album – Objev roku 2007.

Z vítěze SuperStar se pomalu stávala popová hvězdička. A stačilo málo, aby se ze Zbyňka stala opravdová hvězda. Jenže pak Zbyněk narazil. „Přišel jsem o nějaké investice do videoklipu, kdy mě někdo podvedl, vyměnil jsem několik lidí kolem sebe, šlo to od deseti k pěti,“ prozradil eXtra.cz talentovaný Drda, jehož citlivou povahu zrady lidí hodně bolely.

Drda neměl následně ani štěstí na dobré skladby a veřejný zájem o něj upadal rychlostí, jakou dokázal v SuperStar zvítězit. Dnes je ale zpět ve formě, a to i přes to, že si musel projít hodně trnitou cestou. „Zastupuji některé pěvecké kolegy. Sám i zpívám na různých akcích, maluji obrazy. Rozhodně se nenudím a myslím, že se mi i daří. Jsem spokojený člověk, ale zadarmo to nebylo,“ upřesnil eXtra.cz Zbyněk.

Dnes už z něj není ani kluk s nevinným výrazem, ale proměnil se v pořádného chlapa, který má za sebou hodně zkušeností, což je ze snímků patrné.

Co jste možná o Zbyňku Drdovi nevěděli:

  • Pochází z česko-ruské rodiny, jeho otec pracuje v hotelovém domě v Karlových Varech, matka Galina učí ruštinu; má staršího bratra.
  • Byl talentovaný na hudbu a sport – věnoval se karate, volejbalu a vodnímu záchranářství. Studoval Soukromou obchodní akademii.
  • I když zpíval od dětství, známým se stal, až když se účastnil třetího ročníku soutěže Česko hledá SuperStar. Třetí řadu 17. prosince 2006 vyhrál.

Mohlo by vás zajímat

Další články