Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Proměna Zuzany Paroubkové: Od účesu à la kastrol po šmrncovní důchodkyni o holi!

Proměna Zuzany Paroubkové.
Zdroj: Jaroslav Fikar / CNC / Profimedia, archiv, eXtra.cz
+ Dalších 5 fotografií
Ve středu v 9 hodin ráno začalo u Obvodního soudu pro Prahu 5 rozvodové řízení Jiřího Paroubka a jeho manželky Petry. Podpořit bývalého manžela přišla i jeho bývalá žena Zuzana Paroubková. Ta vypadala unaveně, pohuble a dokonce se při chůzi opírala o hůl.

Zuzana Paroubková nebyla premiérská manželka, která by investovala všechen čas do zkrášlování se. Často byla terčem kritiky, ale jí to nevadilo. Místo reprezentačních večeří dávala přednost času strávenému s rodinou a jezevčíky a její účes sestříhaný podle kastrolu byl svého času legendární.

Nakonec ale sexy mozek Jiřího Paroubka zaujal jinou ženu a politik Zuzanu opustil. Místo toho se oženil s tlumočnicí Petrou.

Zuzana Paroubková zmizela z očí veřejnosti a dlouho o ní nebylo slyšet. Až do chvíle, kdy se v pražských Jinonicích ženil jejich syn Jiří Paroubek ml. Tam už Petra zvána nebyla, zato Zuzana vypadala skvěle a zářila štěstím. Navíc se tam s Jiřím procházela ruku v ruce, což nahrává tvrzení Petry, která říkala, že Paroubek má se svou ex „nadstandardní vztahy“.

U soudu vypadala Zuzana naopak unaveně. Přišla o holi, s flaškou vody a byla připravena podpořit svého bývalého manžela.

Poprvé od hádky se navíc sejde Jiří Paroubek a jeho brzy bývalá žena Petra.

Související články

Další články