Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Proměna Vlastimila Harapese: Takhle se na něm podepsal nemilosrdný zub času

Herec vypadal v mládí, jako Bobby Ewing za mlada.
Zdroj: Martin Procházka/Extra.cz/se souhlasem FS Barrandov
+ Dalších 11 fotografií
Proměna

Herec, tanečník, choreograf, režisér i sólista baletu Národního divadla Vlastimil Harapes (75). Dalo by se říci, že je doslova renesančním člověkem prken, jež znamenají svět, i české kinematografie. Sice je to už dlouho, co sundal baletní legíny, zahodil piškoty a odtančil své poslední pomyslné Grand jeté z pódia do “tanečního i hereckého důchodu”, přesto se ale občas ještě objeví ve společnosti. Jak šel čas se slavným českým umělcem, se podívejte v galerii eXtra.cz.

Velká proměna

Známého herce a bývalý idol všech dívek a žen jsme potkali na křtu kalendáře Proměny, který každoročně připravuje nadace Archa herečky Chantall Poullain - Polívková. Ačkoli Vlastimil Harapes nebyl jednou z tváří letošního nadačního kalendáře, přesto se proměna týkala i jeho a nestačili jsme se divit.

Kdysi to byl elegán

Bývalého tanečního mistra a herce si pamatujeme jako elegána, vždy pečlivě dbajícího na svůj vzhled, styl a šmrnc, ale stáří je nesmlouvavé a i do něj se zakousl zub času. Za poslední dobu se herec Vlastimil Harapes poměrně zakulatil a tentokrát do společnosti nevyrazil v perfektně nažehledém outfitu, ale vypadal, že se oblékal ve spěchu a nahodil na sebe to první, co mu přišlo pod ruku. Nestačili jsme se divit, že svůj outfit tentokrát oživil skvrnou na saku a jako sladkou tečku za svou módní kreací přidal pár drobečků na košli.

Související články

Další články