Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Vít Starý koronavirus Počasí Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Proměna ve zjizveného zabijáka? Velký sen i noční můra Davida Svobody

David Svoboda a jeho role.
Olympijským zlatem ověnčený pětibojař David Svoboda (33) si splnil další ze svých snů, který mu však zároveň přinesl pořádnou dávku stresu. Zahrál si totiž v historickém velkofilmu a hned v tom nejdražším a největším, který se u nás natáčí. Když ještě přidáme další indicii, že se stal zjizveným bojovníkem, možná už tušíte, že ho režisér a producent Petr Jákl obsadil do velkofilmu Jan Žižka.

„Zhruba před rokem jsme si s Petrem na pivu zavtipkovali, že bych si v Janu Žižkovi mohl zahrát nějaké to křoví. Příjemně mě překvapilo, že si na mě po takové době vzpomněl,“ prozradil David Svoboda, který má vřelý vztah k historii.

Proměna ve zjizveného Assasina, nájemného vraha, byla nezapomenutelným zážitkem.

"Byl jsem z toho nadšený, je to takové malé cestování časem. Zároveň jsem se ale bál, že bych v tak velké skupině profíků mohl nějak brzdit nebo zklamat a muselo by se to kvůli mně opakovat. Naštěstí jsem mezi ostatní v pohodě zapadl“ přiznal se pokorně vousem zarostlý sportovec.

Původně bylo v plánu, že by mohl bojovat na koni. Jak se však ukázalo, jeho dokonalá sportovní jízda se v historickém filmu využít nedala. Na speciální výcvik už bohužel nebyl čas, tak dostal do ruky kopí a bojoval tváří v tvář.

Související články

Další články