Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Proměna těhotné Evy Josefíkové: Něžnou roli v Boženě vyměnila za Zločiny Velké Prahy

Herečka Eva Josefíková slaví narozeniny.
Zdroj: Archiv České televize
+ Další 4 fotografie
NAROZENINY
Oblíbená herečka Eva Josefíková zazářila v seriálu Božena a a teď se objeví v novince České televize Zločiny Velké Prahy. Loni vystřídala v úspěšném seriálu Slunečná těhotnou kolegyni Veroniku Arichtevu. Jenže babyboom se nezastavil, a tak těhotenskou štafetu převzala i samotná Eva. Ovšem těhotná byla i její seriálová postava, a tak herečka schovávala své bříško za tím vycpaným. Pak šla ale se svým tajemstvím ven.

Usměvavá herečka, která slaví 31. narozeniny, se nedávno objevila v úspěšném seriálu Božena a ukáže se taky v Zločinech Velké Prahy. Nejvíc se však těší na to, až se stane mámou. „Díky tomu, že mě vycpávali, se mi to podařilo dlouho tajit. Natáčí se mi dobře, po fyzické stránce je mi fajn. Točím s miminkem, je to vlastně takový malý trenažérek,“ řekla herečka pro blesk.cz

Eva Josefíková v Boženě

Eva Josefíková pochází z Uherského hradiště, kde navštěvovala i základní uměleckou školu. Pak se s rodinou přestěhovala do Vlčnova, ve kterém začala chodit na gymnázium. Potom její kroky vedly i na DAMU, kde studovala obor Herectví činoherního divadla.

Oblíbená herečka nyní žije v Praze a hostuje ve třech divadlech – ve Stavovském, Národním a Disku. Zároveň je i členkou divadelní společnosti Tygr v tísni a kromě hraní ve filmech se věnuje taky dabingu.

Objevila se i v několika populárních seriálech, jako jsou Slunečná, Modrý kód, Tátové na tahu či Božena V té Josefíková ztvárnila krásnou a nadanou básnířku Antonii Reissovou, která svou tvorbu vydávala pod vlasteneckým jménem Bohuslava Rajská. Taky se stala manželkou Františka Ladislava Čelakovského Ovšem i přesto, že byla první českou kvalifikovanou učitelkou a zároveň založila i první dívčí školu v Praze, tak po své smrti oproti slavnému manželovi upadla v zapomnění.

Eva Josefíková v seriálu Zločiny Velké Prahy

Nyní se ale Josefíková na televizních obrazovkách objeví v úplně jiné roli a ukáže se v jedné epizodě krimi seriálu Zločiny Velké Prahy, který už úspěšně běží na obrazovkách České televize.

Josefíková má na kontě i několik úspěšných českých filmů, mezi něž patří Fair Play, Vejška, pohádka Princezna a půl království, Čertova nevěsta nebo komedie Probudím se včera, kde se dala dohromady se svým bývalým partnerem Jiřím Mádlem

Sympatickému páru to společně vydrželo čtyři roky, pak se ale jejich vztah rozpadl. Poté Josefíková randila s kolegou Tomášem Červínkem a od léta se píše o vztahu se scenáristou Matějem Podzimkem.

Související články

Další články