Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Clash of the Stars 8 Filmový festival Karlovy Vary 2024

Proměna syna Lucie Bílé: Propadlé tváře jsou pryč. Filip zase září štěstím

Proměna Filipa Kratochvíla.
Zdroj: Profimedia, koláž eXtra.cz
Předchozí Další
+ Další fotografie
Proměna

Sedmadvacetiletý syn Lucie Bílé (56) Filip Kratochvíl (27) se objevil na křtu a vypadal jinak, než jak ho pamatujeme. Působil o poznání zdravějším dojmem, než jak tomu bylo před časem. Dokonce to vypadalo, že lehce přibral a ve tváři měl opět zdravou barvu.

Filip Kratochvíl se příliš často na veřejnosti nevyskytuje. Udělal ale výjimku a dorazil na tiskovou konferenci divadelní hry Třináct u stolu do Divadla Lucie Bílé. Ve hře hrají Simona Stašová, Miroslav Etzler či Simona Postlerová, jak píše web i-Divadlo.

Syn zpěvačky Lucie Bílé sice dorazil na tiskovku v mikině, ale vypadal mnohem šťastněji a zdravěji než v minulosti. Před časem ho například zachytili fotografové v černé mikině, s propadlými tvářemi a nezdravou barvou pleti. Vypadal velmi pohuble a skoro až nemocně. Nyní se ale zdá, že je vše v pořádku, dokonce to působí, jako by pár kil nabral, a vypadá mnohem zdravěji.

Pomáhá s divadlem

Filip pomáhá své mamince Lucii Bílé s divadlem již od dob koronaviru. Pomáhám doma, s divadlem, snažíme se to rozjet,“ nechal se slyšet v roce 2021 pro Super.

Předtím strávil rok a půl ve Francii, kam odjel, aby se lépe naučil jazyk. „Odletěl jsem tam za partou kamarádů, kteří měli volno v bytě. Byl jsem tam rok a půl. Chtěl jsem tam zkusit žít, naučit se francouzsky. Umím základy, spíš sprostý slova, moc se to nepovedlo,“ doplnil Kratochvíl.

GLOSA: Mikýřova úžasná pouť Survivorem. Mikyska vyhrál právem, ale pomohla mu zbabělost a krátkozrakost soupeřů

Související články

Další články

Nejnovější kauzy