Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Dcera Jennifer Lopez prošla obří proměnou. Ostříhala si vlasy na kluka a oznámila, že je nebinární

Proměna dcery Jennifer Lopez.
Zdroj: Koláž eXtra.cz/Profimedia
+ Dalších 8 fotografií
Dcera

Není to tak dávno, co Jennifer Lopez (54) veřejně označila svou šestnáctiletou dceru Emme jako "oni". Stalo se tak v roce 2022 na koncertě v Los Angeles, kde spolu vystupovaly, jak napsal Allure. Emme Anthony se sama označuje za nebinární osobu, tedy že se necítí být ani ženou, ani mužem. 

Zpěvačka Jennifer Lopez má se svým bývalým manželem Marcem Anthonym dvojčata Emme a Maximiliana. A právě Emme v roce 2022 překvapila svým vyjádřením, že je nebinární. Její maminka Jennifer Lopez ji na losangeleském koncertě představila neutrálním zájmenem "oni", jak napsal web Allure.

Emme má krátce ostříhané vlasy a většinou nosí mužské oděvy. Na únorové premiéře hudebního muzikálu This Is Me...Now: A Love Story, který pojednává právě o hudebnici JLo, se Emme objevila v bílé košili, černých společenských kalhotách a s krátce střiženými černými vlasy. Za ruku se držela s neznámým klukem.

Další proměny

Emme Anthony rozhodně není jediná, která o sobě prohlásila, že je nebinární. Nedávno šokovala tímto přiznáním dcera Bena Afflecka a herečky Jennifer Garner. Na pohřbu svého dědečka Serphina Rose Affleck všem přítomným oznámila, že se přejmenovala na Fin Affleck.

Herečka Jamie Lee Curtis v roce 2021 přiznala, že dcera Ruby je transgender. „S úžasem a hrdostí jsme sledovali, jak se z našeho syna stala naše dcera Ruby,“ řekla pro AARP Magazine. Syn Samuel Joseph Mozes herečky Cynthie Nixon, která si zahrála Mirandu v seriálu Sex ve městě, je také trans.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy