Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) Peče celá země Mandrage Výměna manželek 2020

Nejnovější kauzy

PROMĚNA ROKU: Rihanna už neváží tunu a je zase k nakousnutí! FOTKY

Rihanna prošla fantastickou proměnou!
Zdroj: archiv, Instagram
+ Dalších 37 fotografií
Zpěvačka Rihanna (30) už nespadá do stejné váhové kategorie jako Ewa Farna (25). Konečně si vzala k srdci rady dietologů a začala na sobě pořádně makat. Důkazem jsou nejnovější fotky, na kterých už barbadoská kráska nenahání strach, ale je zase k nakousnutí.

Hrozba, že Rihanna sní každého, kdo se k ní na metr přiblíží, pominula! A jásají především pánové z fanklubu barbadoské krásky, která na sobě začala pořádně makat a na jejím těle to je zatraceně znát.

Zpěvačku už očividně nebavilo poslouchat, že se musí zbavit přebytečných kil a začala jednat. Na nejnovějších fotkách předvedla výrazně útlejší pas než před několika týdny. Není pochyb, že si pořídila permici do fitka. Určitě se na tom podepsalo i to, že jsme jí několikrát vzkazovali, aby tak učinila.

Už teď se může Rihanna radovat z desítek tisíc pochvalných komentářů. A když neusne na vavřínech, jistě jich bude ještě mnohem víc.

Mohlo by vás zajímat

Další články