Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Andrej Babiš (politik) Horoskop

Nejnovější kauzy

Proměna roku! Michaela Ochotská si změnila barvu vlasů, je z ní růžový postrach

Proměna roku…
+ Dalších 7 fotografií
Bývalá moderátorka Michaela Ochotská (34) začala experimentovat s krásou. Po delší době svou blonďatou hlavu vyměnila za růžovou. A nečekaně jí to hodně sluší. Z Míši se pomocí zásahu kadeřníka stala pořádná samička...

Změna je život – nejspíš usoudila Ochotská a rozhodla se pro radikální proměnu. Při ní rapidně změnila svou vizáž. Experiment s růžovou překvapivě dopadl výborně a Míše nová barva značně sluší. Působí jako dvacítka, která chce ulovit největšího gaunera ze sídliště na svůj zjev.

Ještě nedávno to ale vypadalo, že poté, co Míša prodělala rozvodové řízení s exmanželem Lukášem Rosolem, jen tak se těšit ze života nebude. Jenže opak je pravdou. Míša se mění před očima. V poslední době přibrala, což jí sluší, a teď ještě přidala nové vlasy.

Možná si teď sama říká, že krach manželství přinesl do jejího života celkem zajímavou věc – začala se o sebe více starat a rozhodně si sebe sama více vážit.

Mohlo by vás zajímat

Další články