Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

PROMĚNA ROKU! Iveta ze středeční Výměny manželek se změnila k nepoznání!

Ze zašlé šeredy je krásná ženská!
Zdroj: TV Nova/Facebook
+ Další 3 fotografie
Středeční Výměna manželek se nesla ve znamení nevěry. Došlo mimo jiné na konfrontaci Ivetina manžela Petra a jejího milence Bohouše. Stalo se tak v hospodě nad pivkem, kde se všichni sešli, jako by se nechumelilo. S pár kapkami alkoholu v krvi se ale všichni neváhali patřičně rozohnit. Jak to s tímto párem vypadá dnes? A jak je Výměna změnila?

Středeční Výměna byla vážně peklo. Na jedné straně byl párek Iveta a Petr, kteří procházeli krizí kvůli Ivetině nevěře. Na druhé straně pak byl Ladislav a Lenka, jejíž dcera je drogově závislá. A právě ta TV Nova prozradila informace o tom, jak se manželé, procházející krizí, mají dnes.

„Vím, že jsou rozvedení, Iveta má děti u sebe a odstěhovala se. U nich se to totiž trošičku otočilo a problémy začaly být s Petrem. Nedivím se, že se s ním rozvedla. On se změnil k horšímu, ona k lepšímu,“ uvedla Lenka, která je s Ivetou stále v kontaktu, pro TN.cz.

Z Petra se prý stal alkoholik a agresor. Děti měli manželé ve střídavé péči, ale nyní žijí s Ivetou a Petr si je občas bere, pokud mu to jeho stav dovolí. „Viděla jsem ho deset minut a stačilo mi to. Já jsem se tam přijela podívat na děti a on si pro ně zrovna přijel k babičce (Ivetině matce), ale ve finále je tam nechal. Musela jsem je odvést domů,“ uvedla dále Lenka.

Zatímco Petr sešel a změnil se v pijana, Iveta se proměnila v krásku a vůbec byste ji nepoznali. Obarvila se na blond, evidentně o sebe začala více pečovat a je z ní neuvěřitelná kočka. Je vidět, že ji odstřihnutí od toxického vztahu velmi prospělo.

Související články

Další články