Fenomenální slovenský hudebník a zpěvák Richard Müller (51) se po dlouhé době objevil v Praze. Zapojil se zde do charitativního projektu pro Nadační fond dětské onkologie v Brně, kam věnoval jednu ze svých fotografií. Ti, co Richarda už dlouho neviděli, byli překvapeni, jak se za posledních pár let změnil.

Müller býval vždy vysoký, mohutný chlap. Bohužel v době, kdy propadl těžkým drogám, si dost zničil svoje zdraví, což se odrazilo na jeho vzhledu. Zpěvák už je několik let naštěstí čistý, ale přiznal, že jedním z jeho problémů je maniodepresivní psychóza, která se u něj zřejmě dlouhodobým užíváním drog silně rozvinula. Richard prodělal řadu léčení u nejlepších odborníků. Vzhledem k tomu, že se několikrát pokusil o sebevraždu, museli sáhnout i k elektrošokům.

Po několika letech náročné léčby je na tom Richard o něco lépe. Přesto kvůli užívání antipsychotik velmi přibral a je u něj možné pozorovat některé vedlejší účinky léků jako neklid nebo třes rukou.

V rodinném životě se mu ale začalo dařit, s partnerkou Vandou Wolfovou (41) se mu před rokem a čtvrt narodil syn Markus.