Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Proměna Noskové: 30 kilo dole, nechutná exhibice na plastice prsou, ale pomohlo to něčemu?

Proměna Noskové: 30 kilo dole, nechutná exhibice na plastice prsou, ale pomohlo to něčemu?
Zdroj: herminapress.cz, Profimedia.cz
+ Další 4 fotografie

Zpěvačka Míša Nosková (31) od začátku, co se objevila v českém šoubyznysu, patří mezi nejagresivnější celebrity, co se prosazení sebe sama týče.

Po SuperStar jí k tomu pomáhala historka s bulimií, která pro Míšu byla něco jako story Simony Krainové o jejím přátelství s návrhářem Yvesem Saint-Laurentem, jenže i ta se časem odrbala natolik, že musela muzikálová zpěvačka přijít s něčím novým.

A aby se třeba na vteřinu média nezabývala něčím jiným než jejími nevkusnými modely, podařilo se jí nenápadně během dvou let zhubnout skoro třicet kilo, což by bylo chvályhodné, kdyby k tomu přišla i změna šatníku nejen velikostně, ale hlavně co se jednotlivých modelů týče Co na tom, že si Míša může obléct velikost 38, když figuru zazdí kouskem, který snad mohly ušít jen čínské děti pod pohrůžkou týdenního odepření vody.

Hubnutím Nosková ale přišla i o prsa a o silikonech tak dlouho mluvila, až se na spřátelené klinice rozhodli Míše udělat prsa zadarmo s tím, že se zpěvačka nechá u všeho nafotit Můžeme tak vidět Míšu při příchodu na kliniku, jak si přikládá k prsům implantáty, mávající Míšu těsně před tím, než jí do žíly vstříknou anestezii, nebo Míšu těsně po probuzení z narkózy se zafačovaným hrudníkem a trčícími kanylami odvádějícími z prsou krev. Je dost možné, že se někde v trezoru nacházejí i záznamy o tom, jak Míša vykonává potřebu, a další podobné výjevy, které přijdou na řadu až už opravdu nebude novináře čím nakrmit.

Petr Švancara se opřel do Novotného a Survivoru: Kvůli genderovému pravidlu si nebral servítky

Související články

Další články

Nejnovější kauzy