Nebyla favoritkou soutěže, vlastně málokdo si ji vůbec zapamatoval, že v tom finále je taky. Možná si ji lidé zapamatovali kvůli trošku pisklavějšímu hlasu, ale vzhledově moc lidí nenadchla. Ale je vidět, že konečně na sobě Andrea zamakala a stala se z ní vážně kočka.

Ovšem nešla po vzoru jiných missek a nenechala si hned zvětšit poprsí. Jediné, do čeho šla, byla operace nosu. Už dlouho z něj měla modelka velké komplexy a lidé se jí kvůli rypáku smáli. Od té doby ušla dlouhou cestu a je vidět, že už si fakt tu korunku zaslouží.

Hodně bude dělat i to, že má být šťastně zamilovaná do finalisty Muže roku Miroslava Dubovického (22). Přeci jen láska dělá hodně a z tváře i té největší ošklivky dokáže vytvořit půvabný vzhled. Z Andrey celková spokojenost jen čiší a teď se mezi jinými kráskami neztratí.

Při představení šatů na Miss Universe, kde teď už momentálně je, ukázala konečně svou smyslnost a ženskou krásu. S šaty od návrhářky Terezy Sabačkové určitě porotu na Filipínách zaujme. Sice to na vítězství nevypadá, ale sexy brunetka ušla kus cesty, co se týče zevnějšku, ale dokonce i chování. Z vesnické nanynky se stala dáma, u které se nebojíme, že by špatně reprezentovala naši zemi.