Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

PROMĚNA MISS ANDREY BEZDĚKOVÉ: Z vesnické nanynky se stala sexy kočka. Kolik za rok kralování PODSTOUPILA PLASTIK?

Konečně Andrea vypadá jako modelka.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 13 fotografií
Když získala před rokem korunku krásy, tak si snad každý v sále či u televizní obrazovky klepal na čelo, koho to zvolili za novou Českou Miss. Ta holka byla nemastná neslaná, prostě šedá myš. Ale poslední dobou dokazuje Andrea Bezděková (21), že si konečně ten titul zaslouží. Kolik k tomu potřebovala plastik?

Nebyla favoritkou soutěže, vlastně málokdo si ji vůbec zapamatoval, že v tom finále je taky. Možná si ji lidé zapamatovali kvůli trošku pisklavějšímu hlasu, ale vzhledově moc lidí nenadchla. Ale je vidět, že konečně na sobě Andrea zamakala a stala se z ní vážně kočka.

Ovšem nešla po vzoru jiných missek a nenechala si hned zvětšit poprsí. Jediné, do čeho šla, byla operace nosu. Už dlouho z něj měla modelka velké komplexy a lidé se jí kvůli rypáku smáli. Od té doby ušla dlouhou cestu a je vidět, že už si fakt tu korunku zaslouží.

Hodně bude dělat i to, že má být šťastně zamilovaná do finalisty Muže roku Miroslava Dubovického (22). Přeci jen láska dělá hodně a z tváře i té největší ošklivky dokáže vytvořit půvabný vzhled. Z Andrey celková spokojenost jen čiší a teď se mezi jinými kráskami neztratí.

Při představení šatů na Miss Universe, kde teď už momentálně je, ukázala konečně svou smyslnost a ženskou krásu. S šaty od návrhářky Terezy Sabačkové určitě porotu na Filipínách zaujme. Sice to na vítězství nevypadá, ale sexy brunetka ušla kus cesty, co se týče zevnějšku, ale dokonce i chování. Z vesnické nanynky se stala dáma, u které se nebojíme, že by špatně reprezentovala naši zemi.

Související články

Další články